Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate patyrė antrąją nesėkmę. Sostinės krepšininkės pajūryje 73:82 (12:22, 16:13, 26:21, 19:26) turėjo pripažinti Klaipėdos „Fortūnos“ komandos pranašumą. Vilnietės šį sezoną iš trijų žaistų rungtynių su Klaipėdos krepšininkėmis du kartus patyrė nesėkmes. Tačiau net ir po antrojo pralaimėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda išlieka vienvalde turnyro lentelės lydere.

Jau nuo rungtynių pradžios „Fortūnos“ krepšininkės perėmė iniciatyvą ir susikrovė dviženklę persvarą. Antrame kėlinyje „Kibirkštis-VIČI-IKI“ pradėjo įsivažiuoti ir sumažino atsilikimą, o trečiajame kėlinyje skirtumas tapo minimalus. Viskas sprendėsi per paskutines dešimt minučių. Likus minutei „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipa atsilikinėjo penkiais taškais, tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko.

„Žaidėme prastai ir varžovės mus nubaudė, daugiau nėra ką čia ir kalbėti, – po mačo pyko „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Žaidžiame labai banguotai, merginos nevyko užduočių, kurias susitarėme rūbinėje. Žaidėme Europos taurės turnyre, tai visos komandos su mumis kovoja su dviguba energija. Nežinau, kiek mums dar reikės pamokų“.

Rezultatyviausiai Vilniaus klubo gretose žaidė Greta Šniokaitė. Gynėja per 37 minutes pelnė 27 taškus (8/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kristina Vengrytė įmetė 14 taškų (4/13 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), Rima Valentienė – 11 (3/8 tritaškiai, 7 atk. kam., 7 rez. per.), Lina Pikčiutė – 8 (8 atk. kam.), Vita Kuktienė – 7 (1/10 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. per.), Kristina Alminaitė – 4 (4 kld.), Mantė Kvederavičiūtė – 2.

Klaipėdos komandoje 24 taškus surinko Lina Aglinskaitė, 18 – Eglė Šikšniūtė, po 17 – Gabrielė Gutkauskaitė ir Garkeiva Council.