E. Ženevičiaus kariauna pusfinalyje 55:59 (9:13, 18:19, 16:21, 12:6) dar kartą įrodė savo pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ ir pateko į didįjį MLKL finalą, kuriame bandys apginti Lietuvos čempionių titulą. Finale vilnietės susirungs su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto ekipa.

Itin atkakliose pusfinalio rungtynėse intriga laikėsi iki paskutinės akimirkos. Likus 11 sekundžių 4-tajame kėlinyje, „Kibirkštis“ buvo priekyje vieno metimo persvara (57:55), bet pražangą išprovokavusi Livija Sakevičiūtė realizavo vieną pirmąją baudą, tačiau prametė antrąją (58:55).

Lemiamu metu kamuolį puolime sugriebusi Šulskė privertė varžoves pažeisti taisykles ir pridėjo vieną taiklią baudą iš dviejų (59:55).

Kibirkstis Neptunas Mlkl Pusfinalis

Nuotr. K. Linkevičiūtė

Kitoje aikštės pusėje Brigitos Sinickaitės abi baudos buvo netikslios, o po minutės pertraukėlės vilnietės užsitikrino bilietą į finalą.

„Visada kelias nėra lengvas, labai džiaugiamės ir sveikiname merginas, kurios atidavė širdį. Rungtynės nerealios, abi komandos labai norėjo, bet šiandien laimėjome mes“, – džiaugėsi „Kibirkšties“ vyr. treneris Egidijus Ženevičius.

Vilniečių gretose išsiskyrė kapitonė Gabrielė Šulskė, kuri per per 20 minučių pelnė 21 tašką (3/6 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Klaipėdietėms Marina Solopova per 33 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 1/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 efektyvumo balų.

„Neptūnas-Amberton“: Marina Solopova 12 (1/6 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Viktoria Balaban 9 (2/8 trit., 7 atk. kam.), Saulė Mikelionytė 8, Brigita Sinickaitė (2/7 trit.) ir Maria Delgado po 7.

„Kibirkštis“: Gabrielė Šulskė 21 (3/5 trit., 6/8 baud., 8 atk. kam., 4 kld., 25 naud.), Eglė Zabotkaitė 14 (2/4 trit.), Taisiia Udodenko 9 (3/7 dvit., 6 atk. kam.).