Sostinėje baigėsi antrosios „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ pusfinalio rungtynės, kuriose šansą užbaigti seriją turėjo Vilniaus „Kibirkštis“, tačiau 69:70 (23:21, 13:17, 16:14, 17:18) nusileido Klaipėdos „Neptūnui-Amberton“.

Šeštadienį (balandžio 13 d.) bus žaidžiamos paskutinės pusfinalio serijos rungtynės. Laimėjusi ekipa pateks į „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ finalą.

Pirmaisiais taškais apsikeitė Viktoria Balaban ir Eglė Zabotkaitė – 2:2. Visos pirmosios rungtynių pusės metu virė kova taškas į tašką. Po dviejų kėlinių klaipėdietės į ilgąją pertrauką išsinešė 2-iejų taškų pranašumą.

Antroje mačo dalyje ant parketo virė kieta kova. Rungtynių baigtis sprendėsi likus žaisti 38 sek., kuomet G. Šulskė realizavo baudos metimus ir išvedė savo ekipą į priekį – 69:65, tačiau B. Sinickaitė bemat smeigė tritaškį ir išlygino pusfinalio rezultatą – 68:68.

„Kibirkštis“ nesurengė rezultatyvios atsakomosios atakos kuo šaltakraujiškai pasinaudojo B. Sinickaitė, sėkmingu prasiveržimu pelnydama savo komandai dar 2 pergalingus taškus savo komandos naudai. Vilnietėms per 3,6 sek. sėkmingai surengti lemiamos atakos nepavyko.

Naudingiausiai vilniečių gretose rungtyniavo Daugilė Ūsė pelniusi 12 taškų, atkovojusi 11 kamuolių, atlikusi 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkusi 16 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: D. Ūsė 12, G. Šulskė 12, D. Donskichytė ir E. Zabotkaitė 11.

„Neptūnas-Amberton“: B. Sinickaitė 23, V. Balaban 19, R. Stipra 9.