„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ pusfinalyje balandžio 8 d. triumfavusi Vilniaus „Kibirkštis“ dėjo pirmąjį žingsnį finalo link. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės išvykoje 70:55 (26:12, 15:12, 16:12, 13:19) užtikrintai palaužė Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ krepšininkes.

Antrasis pusfinalio mačas vyks Vilniaus „Jeep arenoje“, ketvirtadienį 18.30 val. Įėjimas – nemokamas.

Po išmesto ginčo kamuolio vilnietės kibo prie darbų ir surinko 10 taškų paeiliui be jokio atsako.

Galutinai mačą „Kibirkštis“ nulaužė antrojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo rekordinę persvarą, po kurios šeimininkės sugrįžti nebeįstengė (41:17).

Vilniaus ekipoje išsiskyrė Eglė Zabotkaitė, kurios sąskaitoje per 23 minutes buvo 17 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 efektyvumo balų.

Uostamiesčio ekipai Brigita Sinickaitė per 31 minutę pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 1/5 tritaškiai, 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 naudingumo balus.

„Emocijos geros, bet mes toliau susikaupę, mažas žingsnelis, labai džiaugiuosi, sveikinu merginas, bet toliau laukia didelis darbas“, – trumpai komentavo „Kibirkšties“ vyriausiasis treneris Ženevičius.

„Neptūnas-Amberton“: Viktorija Balaban 11 (3/11 trit., 4 per. kam.), Rūta Stipra ir Brigita Sinickaitė (3/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.) po 10, Maria Delgado 7.

„Kibirkštis“: Eglė Zabotkaitė 17 (3/7 dvit., 3/4 trit., 5 atk. kam.), Agnė Černeckytė 13 (3/3 trit.), Ugnė Grigaliūnaitė 9 (4/4 dvit.), Gabrielė Šulskė 8 (3/8 dvit., 8 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

Balandžio 11 d. atsakomajame mače „Kibirkštis“ versis be legionierės V. Babych, kuri nebus registruojama rungtynėms.