Sekmadienį Prienuose vyko Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Žvaigždžių diena“. Renginio metu organizuojami tradiciniai ir originalūs krepšinio konkursai, krepšininkes ir žiūrovus linksmina šokėjos ir muzikantai. Šventės kulminacija – LMKL „Žvaigždžių“ rinktinės parodomosios draugiškos rungtynės su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės legendomis. Jas 53:52 laimėjo merginos.

Buvo žaidžiami trys kėliniai po 8 minutes nestabdant laiko, o visi vyrų metimai iš bet kurios distancijos buvo vertinami tik 2 taškais. Taip pat Lietuvos rinktinės legendos negalėjo blokuoti merginų metimų baudos aikštelėje ir už tai buvo baudžiami pražangomis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos žaidėja Vita Kuktienė. Puolėja pelnė 12 taškų. Kita „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkė Mantė Kvederavičiūtė surinko 6 taškus.

Tritaškių metimų konkurse „Kibirkšties-VIČI-IKI“ gynėja Rima Valentienė pateko tarp keturių geriausių dalyvių. Pirmame etape sostinės klubo snaiperė surinko 12 taškų, o pusfinalyje – 13 taškų.

„Žvaigždžių dienos“ konkurso „Taiklusis duetas“ konkurse „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos žaidėja Lina Pikčiutė ir „Prienų“ ekipos krepšininkas Artūras Valeika liko 8 vietoje.