Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda tiesiausiu keliu pasiekė Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą. Sostinės krepšininkės antrose pusfinalio rungtynėse svečiuose 81:50 (35:10, 9:20, 19:6, 17:15) sutriuškino Kauno „Aisčių-LSU“ komandą ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 1-0.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginos varžoves į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 25 taškų skirtumu. Nors vėliau kaunietės šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau rungtynių baigtis jau buvo nulemta. Vilniaus klubo treneris Tadas Stankevičius galėjo išbandyti įvairius taktinius manevrus.

„Pergalę lėmė nusiteikimas, – po mačo kalbėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. – Pirmas kėlinys buvo idealus, metimus metėme 90 procentų taiklumu. Vėliau truputį išėjome iš ritmo. Norėjome duoti visoms merginoms pažaisti. Sėkmingas rungtynes sužaidė Kristina Alminaitė, ji turi būti dėkinga Vitai Kuktienei, kuri atidavė daug puikių perdavimų. Laimėjome seriją 2-0 ir einame į priekį“.

„Buvome nusiteikę nejuokauti, sutvarkyti visus reikalus ir laukti finalo,“ – teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ puolėja Kristina Vengrytė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vita Kuktienė. Puolėja per 27 minutes pelnė 13 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir atkovojo 4 kamuolius.

Kitoje pusfinalio kovoje rytoj susikaus Klaipėdos „Fortūna“ bei Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“. Klaipėdietės pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0. Rungtynes iš pajūrio rytoj nuo 17 val. tiesiogiai transliuos internetinė sporto televizija Sportotv.lt.