Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ savo aikštelėje turėjo pripažinti čempionato lyderės Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos pranašumą rezultatu 73:80 (6:20, 19:21, 27:19, 21:20). Jokios įtakos turnyrinei lentelei neturinti pergalė vilnietėms buvo 24-oji reguliarajame sezone. Savo ruožtu Marijampolės ekipa atkrintamąsias varžybas pradės būdama 4-oje vietoje (17 pergalių ir 11 pralaimėjimų).

Rungtynes dvejomis užtikrintomis atakomis pradėjo „Sūduva-Mantinga“ – rodės, šeimininkės nusiteikusios kietai kovai, tačiau viskai greitai pasikeitė. Viešnios nesutriko ir sutankinusios gynybą ėmė galingai atakuoti. To rezultatas -laimėta atkarpa 17:0, o „Sūduva-Mantinga“ pasiųsta i nokdauną (4:17). Per likusį kėlinio laiką „Kibirkštis-VIČI-IKI“ tik dar šiek tiek padidino savo pranašumą.

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė – „Sūduva-Mantinga“ ir toliau buvo bejėgė prieš vilnietes. Vienu metu rezultatas šoktelėjo iki rekordinio (21:41). Vis dėlto po didžiosios pertraukos šeimininkės susikaupė ir žingsnis po žingsnio pradėjo tirpdyti deficitą. Pagirtina kova dėl atšokusių kamuolių puolime ir pavyzdinga gynyba leido „Sūduvai-Mantingai“ jau tračiajame kėlinyje priartėti iki 6 taškų (52:58), bet Mantės Kvederavičiutės dvitaškis baigiantis trečiajam kėliniui suteikė viešnioms porgą turėti apčiuopiamesnę persvarą.

Lemiamą ketvritį „Sūduva-Mantinga“ vėl pradėjo su didele energija ir prabėgus trims minutėms išlygino rezultatą. Po Tado Stankevičiaus paprašytos minutinės pertraukėlės „Sūduva-Mantinga“ persvėrė rezultatą 67:64, tuomet užvirė atkakli kova, tačiau „Kibirkštis-VIČI-IKI“ protingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę.

Rezultatyviausios nugalėtojų komandos žaidėjos: Vita Kuktienė – 21 taškas, Mantė Kvederavičiūtė – 19, Rima Valentienė ir Kristina Vengrytė – po 12.

„Sūduvos-Mantingos“: Ligita Kinkevičienė – 23 taškai, Rita Milieškienė – 15, Laima Rickevičiūtė – 10.