Baigėsi Lietuvos studenčių krepšinio lygos reguliarusis sezonas, kuriame rungtyniauja ir dalis Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos merginų. Didžiausią desantą savo gretose turintis Mykolo Romerio universitetas (MRU) paskutinėse grupės rungtynėse 93:50 (31:11, 25:8, 9:17, 28:14) palaužė Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkes.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė ir komandą į priekį vedė Ieva Prėskienytė. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vidurio puolėja per 27 minutes pelnė 25 taškus (11/13 dvitaškiai, 3/5 baudos), po krepšiais sugriebė 14 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 metimus blokavo ir surinko 38 naudingumo balus.

Jai puikiai talkino Lina Pikčiūtė. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vidurio puolėja per 27 minutes surinko 20 taškų (9/20 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kamuolius perėmė. Jos sąskaitoje 27 naudingumo balai.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ gynėja Eglė Šniokaitė nugalėtojoms per 22 minutes įmetė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ puolėja Indrė Dudėnaitė dėl ligos nežaidė.

Mykolo Romerio universiteto krepšininkės iškovojusios 8 pergales ir patyrusios 2 nesėkmes reguliariame sezone užėmė antrąją vietą. Jos pusfinalyje kausis su Vytauto Didžiojo universiteto komanda, kurios sudėtyje įrašytos dvi „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės: Mantė Kvederavičiūtė ir Kristina Alminaitė.

Kitame pusfinalyje rungtyniaus Lietuvos sporto universiteto ir Klaipėdos universiteto komandos.

Kovas dėl medalių jau baigė Vilniaus universiteto krepšininkės, kurioms padėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ gynėja Greta Šniokaitė.