Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų pogrupyje pirmąją nesėkmę šį sezoną patyrė vicečempionės – Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentės. Jos savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 64:71 (19:21, 23:14, 12:24, 10:12) nusileido praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojoms – Mykolo Romerio universiteto (MRU) merginoms.

Po dviejų ketvirčių LSU pirmavo 42:35, tačiau per didžiąją pertrauką MRU padarė išvadas ir demonstravo jau kur kas gražesnį žaidimą. Tai davė vaisių – vilnietės išplėšė šeštąją pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Lina Pikčiutė. Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos vidurio puolėja per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/20 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 6 kartus suklydo.

Kitoms „Kibirkšties-VIČI-IKI“ žaidėjoms taip pat sekėsi neblogai. Puolėja Indrė Dudėnaitė per 30 minučių pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėja Ieva Prėskienytė per 34 minutes įmetė 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius. Gynėja Eglė Šniokaitė per 34 minutes surinko 6 taškus (1/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmojo rato šių komandų akistata, vykusiose 2012 metų lapkričio 12 dieną Vilniuje, baigėsi solidžia LSU ekipos pergale – 82:53. Taigi, bendras rezultatas – 1:1, tačiau sudėjus dviejų rungtynių taškus, geresnis santykis yra LSU ekipos.

Turnyrinės lentelės apačioje esančių ekipų – Kauno technologijos universiteto (KTU) ir Vilniaus universiteto (VU) dvikovą rezultatu 83:70 (24:19, 25:16, 17:15, 17:20) laimėjo išvykoje žaidusios vilnietės.

Viešnios dar iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklę taškų persvarą – 49:35 ir kontroliavo žaidimo eigą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos krepšininkė Greta Šniokaitė. Gynėja per 37 minutes pelnė 34 taškus (9/14 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. G.Šniokaitė surinko 36 naudingumo balus.

Pirmojo rato rungtynėse, vykusiose 2012 metų lapkričio 12 dieną Vilniuje, pajėgesnės buvo KTU merginos – 73:63. Tiek KTU, tiek VU komandos turi vos po vieną pergalę, tačiau VU įsitaisė laipteliu aukščiau, kadangi jų tarpusavio dviejų rungtynių rezultatas šiek tiek geresnis.

Informacija: LSKL.lt ir Bckibirkstis.lt