Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato antro etapo Elito diviziono varžybų B grupės rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda svečiuose 72:77 (13:15, 17:21, 20:17, 22:24) pralaimėjo Gardino „Olimpija“ (Baltarusija) ekipai. Vilnietės patyrė pirmą nesėkmę per tris mačus. „Olimpija“ laimėjo visas trejas žaistas rungtynes.

Pirmą kėlinį aikštės šeimininkės laimėjo 15:13. 13-ą min. jos padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų 23:15, o 18-ą min. skirtumas tapo dviženklis – 34:24. Iki ilgosios pertraukos viešnioms pavyko sumažinti deficitą iki šešių taškų 30:36, o priešpaskutinę trečio ketvirčio minutę komandas skyrė tik vienas taškas 50:51.

34-ą min. rezultatas buvo lygus 59:59, bet Gardino ekipa pelnė 5 taškus be atsako ir atitrūko 64:59. Likus žaisti 3 min., „Kibirkštis-VIČI-IKI“ vėl priartėjo (68:70), bet sėkmingiau susitikimo pabaigą sužaidusios šeimininkės pergalės iš rankų nepaleido.

Vilnietės laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 46-34, tačiau suklydo 13 kartų. „Olimpija“ krepšininkės prarado 6 kamuolius.

Rezultatas:

Gardino „Olimpija“ (Baltarusija) – Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“ (Lietuva) – 77:72 (15:13, 21:17, 17:20, 24:22).

„Olimpija“: Liubov Alioškina 20, Marija Filončik 18, Marija Popova 17 (9 atk. kam.), Nadežda Drozd 14 taškų.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Vita Kuktienė 21 (7 atk. kam.), Kristina Vengrytė 14, Lina Pikčiūtė 11 (9 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė ir Rima Valentienė po 10 taškų.