Pirmadienio vakarą, „Jeep“ arenoje, susitiko dvi Baltijos moterų krepšinio lygos turnyrinės lentelės lyderės. Rygos Stradinio Universiteto komanda (17/1) metė iššūkį Vilniaus „Kibirkščiai“  (18/2). Po atkaklios kovos rezultatu 83:46 (27:17, 24:8, 19:11,13:10) pergalę šventė vilnietės.

Rungtynės startavo taikliu Gintarės Petronytės metimu iš po krepšio. Jau kitoje atakoje Gintarė išprovokavo pražangą ir realizavo du taiklius baudų metimus, taip pradėdama rinkti naudingumo balus. Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Likus dviem minutėms iki kėlinio pabaigos, vilnietės pradėjo realizuoti savo tolimus metimus ir skirtumas tapo dviženklis (21:11).

Antrajame kėlinyje dominavusios šeimininkės nepaliko vilčių viešnioms iš Latvijos. Gintarė Petronytė dominavo baudos aikštelėje, o tuo tarpu Eglė Zabotkaitė plėšė tinklelį savo taikliais metimais. Įpusėjus antrajam ketvirčiui komandas jau skyrė 20 taškų (42:23). Per antrąjį kėlinį „Kibirkštis“ praleido tik 8 taškus ir į rūbinę išėjo turėdamos 26 taškų persvarą (51:25).

Po ilgosios pertraukos vyravo uraganinis puolimas. Vilnietės pradėjo trečiąjį kėlinį atkarpa 12:2 ir nebesižvalgė atgal. Visa antra rungtynių pusė vystėsi vienodai, o pabaigoje komandas skyrė beveik 40 taškų. Laikas ištiksėjo ir ekipos baigė susitikimą rezultatu 83:46.

„Kibirkštis”: Gintarė Petronytė 25 tšk 7 atk. kam. Eglė Zabotkaitė 13 tšk Gabrielė Šulskė 11 tšk 9 rez. perd. Racheal Theriot 10 tšk.

RSU: Evelīna Otto 12 tšk. Enija Vīksne 10 tšk. Māra Mote 8 tšk.

Kovo 12d. 16:30 Vilniaus „Kibirkštis” stos į kovą ginti Karalienės taurės.