Gitauto Kievino auklėtinės, po atkaklios kovos, iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų Karalienės taurės finale įveikdamos Klaipėdos „Neptūna“ 98:82 (27:12, 19:24, 24:35, 28:11). Šis iškovotas „Karalienės taurės“ titulas yra trečiasis iš eilės Vilniaus klubui.

Naudingiausia finalo žaidėja pripažinta Gintarė Petronytė. Ji per 35min. pelnė 36 taškus ir atkovojo 17 kamuolių ir surinko 54 naudingumo balus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Gintarės Petronytės metimu baudos aikštelėje. Sostinės ekipos gynyba viso kėlinio metu buvo solidi. Taip pat „Kibirkštis“ demonstravo gerą puolimą ir kėlinio gale išsiveržė dviženkliu taškų skirtumu (19:8). Visos žaidėjos žengusios į aikštelę pirmame kėlinyje pelnė taškus.

Antrasis ketvirtis prasidėjo geru „Neptūno“ puolimu. „Kibirkšties“ žaidėjoms sunkiai sekėsi susikurti metimus, Klaipėdos komandos atstovės spaudėsi baudos aikštelėje ir nepaliko erdvių varžovėms funkcionuoti. Įpusėjus antrajam kėliniui klaipėdietės užkūrė uraganinį puolimą ir sumažino skirtumą iki vienženklio (38:32). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė Vilniaus komanda ir į rūbinę sostinės ekipa išėjo turėdama 10 taškų pranašumą (46:36).

Po ilgosios pertraukos prasidėjo tritaškių lietus.  „Neptūno“ komanda realizavo penkis tolimus metimus ir išsiveržė į priekį (53:55). Vilniaus ekipos puolimas išliko solidus ir neleido varžovėms atitrūkti. Kėlinio pabaigoje Rachel Theriot realizavo tritaškį ir sušvelnino skirtumą tarp komandų iki minimalaus (70:71).

Ketvirtą kėlinį taikliu tolimu metimu atidarė tritaškių konkurso nugalėtoja Eglė Zabotkaitė. Vilniaus ekipai pavyko pristabdyti varžovių puolimą ir susikurti 10 taškų pranašumą (84:74). Ramiau žaidusios vilnietės išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 98:82

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 36 (12/14 dvit., 9/14 baud., 17 atk. kam., 5 klaid., 54 naud. bal.), Rachel Theriot 23 (5/7 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Eglė Zabotkaitė 11 (3/6 trit.), Gabrielė Šulskė 10 (1/5 trit., 7/10 baud.).

„Neptūnas“: Viktoria Balaban 20 (2/6 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), Uliana Datsko 18 (3/8 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam., 18 naud. bal.), Agnė Černeckytė 17 (3/7 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 19 naud. bal.), Ligita Tamutytė 11 (2/7 dvit., 6 atk. kam.).