Pirmąją pavasario dieną „Jeep“ arenoje susitiko Vilniaus „Kibirkšties“ ir Liepojos „Liepaja/LSSS“ komandos. Šeimininkėms pavyko atsirevanšuoti už prieš tai sezone patirtą pralaimėjimą ir susirinkę „Kibirkšties“ sirgaliai galėjo kartu su komanda švęsti pergale rezultatu 90:50 (22:17,22:11,20:10,24:10)

Rungtynes atidarė Gintarė Petronytė, kuri šių komandų pirmajame susitikime nežaidė. Pirmoje rungtynių dalyje „Kibirkšties“ žaidimas sukosi aplink vidurio puolėją. Dėja, bet atitrūkti nepavyko ir varžovėms pradėjus bėgti į greitas atakas skirtumas sumažintas iki 5 taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 22:17.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo solidžiu abiejų ekipų žaidimu. Abi komandos bėgo į greitą puolimą ir pelnė taškus. Likus beveik 4 minutėms iki antrojo ketvirčio pabaigos, po taiklaus Gerdos Raulušaitytės dvitaškio metimo, šeimininkės išsiveržė ir jau turėjo 11 taškų pranašumą. Po šio puikaus epizodo komanda užsikūrė ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė turėdamos 16 taškų persvarą 44:28.

Iš rūbinės sugrįžusios vilnietės įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo spurtą po kurio komandas skyrė jau 20 taškų (54:34). Ir toliau nesustabdoma buvo Gintarė Petroyntė, kuri po puikių Gabrielės Šulskės perdavimų vertė taškus baudos aikštelėje. Ant parketo vilnietės buvo tiesiog labiau užsivedusios ir krito dėl kiekvieno kamuolio.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė Venessos Kaukenas tritaškis po kurio sekė ir taiklus vidutinis metimas. Eglė Zabotkaitė pridėjo dar vieną tritaškį ir vilnietės jau turėjo 32 taškų pranašumą (72:40). Kol „Kibirkšties“ metimai skrodė tinklelį, viešnios prametė viską, ką galėjo. Tuo pačiu tempu rungtynės vyko iki pabaigos ir Vilniaus „Kibirkštis“ šventė pergalę rezultatu 90:50

G. Petronytė 22 tšk., V. Kaukenas 15 tšk., G. Mažionytė, G. Šulskė, G. Raulušaitytė po 11 tšk., Eglė Zabotkaitė 9 tšk.