Penktadienio vakarą sostinėje Vilniaus „Kibirkšties“ laukė akistata prieš estes. Gitauto Kievino auklėtinės namų tvirtovėje 87:81 (26:18; 28:24; 19:27; 14:12)  įrodė savo pranašumą prieš „TalTech/Nordaid“ ekipą.

Susitikimas šeimininkėms prasidėjo gana klampiai. Vilnietės nerado kelių sėkmingai užatakuoti varžovių krepšį ir praėjus beveik trims žaidimo minutėms – taškų badą tolimu metimu nutraukė Gintarė Mažionytė. Likusį kėlinį G. Kievino auklėtinės su kiekviena ataka gerino žaidimo kokybę ir po pirmojo kėlinio susikūrė 8 taškų pranašumą (26:18).

Antrajame kėlinyje puolimo apsukos nemažėjo. Pusšimtį taškų per pirmąją pusę pelniusi „Kibirkštis“ pirmavo 54:42.

Trečiasis ketvirtis kiek sėkmingiau klostėsi viešnioms, kurios kėlinį laimėjo 19:27 ir atsilikimą sumažino iki 4 taškų – 73:69.

Lemiamoje 10 minučių atkarpoje vilnietėms nepavyko atremti varžovių išpuolių puolime ir sužaidus 2 ketvirtojo kėlinio minutes, estės persvėrė rezultatą. Įpūsėjus ketvirčiui „TalTech/Nordaid“ padidino atotrūkį iki 8 taškų – 73:81. Rungtynių pabaigoje iniciatyvos ėmėsi komandos lyderės: Petronytė, Šulskė ir Miknaitė. Krepšininkės spurtavo 12:0 ir likus žaisti 65 sekundes pirmavo 4 taškais (85:81). „TalTech/Nordaid“ lemiamas atakas organizavo nesėkmingai, tad „Kibirkštis“, rezultatu 87:81, įsirašė 15 pergalę „Betsafe-Baltijos lygos“ čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo G. Petronytė pelniusi 18 taškų, atkovojusi 8 kamuolius, atlikusi 4 rezultatyvius perdavimus bei 6 kartus suklydusi.

„Kibirkštis“: G. Petronytė 18, G. Šulskė ir J. Miknaitė po 15, E. Zabotkaitė 10.

„TalTech/Nordaid“: A. Köster 28, M. Grünmann 17, K. Rattasepp ir J. Pulk po 12.

Sekamdienį išvykoje „Kibirkštis“ stos į dvikovą prieš „Aistes-LSMU“.