Trečiadienio vakarą Vilniaus „Kibirkšties“ sirgaliai galėjo stebėti savo mylimos komandos rungtynes prieš viešnias iš Rygos – „BJBS“ komandą. Sostinėje Lietuvos čempionės įsirašė dar vieną pergalę rezultatu 100:58 (29:14,32:14,23:12,16:18) buvo nukautos Latvijos sostinės krepšininkės.

Rungtynės prasidėjo šeimininkių dominavimu baudos aikštelėje ir didelės intrigos nežadėjo. Aštrūs prasiveržimai ir išprovokuotos pražangos leido pelnyti lengvus taškus nuo baudų metimo linijos. Netrukus komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (20:9). Priešininkių komandai galvos skausmu tapo Gabrielė Šulskė. Kapitonė buvo nesustabdoma ir pelnė net 12 taškų pirmajame ketvirtyje.

Rungtynių kontrolė ir plano išpildymas leido anksti pataupyti lyderes ir daugiau pasireikšti duoti jaunosioms žaidėjoms. Prie komandos prisijungusi 14-metė Vanessa Kaukenas žengė į aikštelę jau pirmame rungtynių kėlinyje. 185cm Žaidėjai pavyko „atsidaryti“ taikliu tritaškiu.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepakito. Stabili ir gera gynyba pavirsdavo greitu puolimu. Paskutiniame šių komandų susitikime „Kibirkštis“ pataikė tik 1 tritaškį iš 15. Šį kartą namų arenos lankai buvo pažįstami ir jau pirmoje rungtynių pusėje vilnietės sumetė 9/17., o į rūbinę, po dviejų kėlinių, vilnietės išėjo turėdamos 33 taškų persvarą (61:28)

Po ilgosios pertraukos vilnietės ir toliau demonstravo solidų ir brandų krepšinį. Rygos komandai nepavyko pasipriešinti ir rungtynes stebėja žiūrovai galėjo grožėtis puikiu „Kibirkšties“ puolimu. Įvykiai aikštelėje puikiai parodė, kad šis susitikimas vyksta tarp komandų, kurios yra skirtingose turnyrinės lentelės pusėse. Po trijų kėlinių komandas skyrė 44 taškų skirtumas. (84:40)

Kaip ir pirmus tris kėlinius, taip ir ketvirtame, sostinės ekipa dominavo visose rungtynių aspektuose. Tokios rungtynės yra puiki terpė jaunosioms žaidėjoms tobulėti ir šlifuoti savo įgūdžius žaidybinėse situacijose. Vyr. treneris Gitautas Kievinas išliko aktyvus visų rungtynių metu ir dalino pamokas savo žaidėjoms, net kai komandas skyrė daugiau nei 40 taškų. Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkėms pavyko sukurti intrigą. Visi norėjo sužinoti ar bus šimtasis taškas ir kas jį pelnys. Ši garbė atiteko Justinai Miknaitei, o rungtynės baigėsi rezultatu (100:58).

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 19 tšk. 13 atk. kam., Livija Sakevičiūtė 16 tšk., Gabrielė Šulskė 17 tšk., Justina Miknaitė 13 tšk., Vanessa Kaukenas 11 tšk., Gerda Raulušaitytė 9 tšk., Eglė Zabotkaitė 7 tšk., Gintarė Mažionytė 6 tšk.