Sostinės klubas sėkmingai rikiuoja gretas naujam sezonui. Ir toliau 2021-2022 m. sezone „Kibirkšties-MRU“ klubo aprangą vilkės alytiškė Saulė Mikelionytė.

Krepšininkė Vilniaus ekipos garbę gins jau trečią sezoną.

„Džiaugiuosi galėdama atstovauti sostinės klubą trečią sezoną iš eilės. „Kibirkštis-MRU“ suteikia idealias sąlygas tobulėti, man, kaip jaunai žaidėjai, – pasakojo S. Mikelionytė. – Komandos personalas – tikri profesionalai, tad esu pasiruošusi rimtam darbui ir su nekantrumu laukiu artėjančio sezono, kurio tikslai išlieka aukščiausi.“

Praėjusiame „Huawei Moterų lygos“ sezone S. Mikelionytė per 20 rungtynių aikštelėje praleisdavo po 10 minučių, pelnydavo po 3 taškus, atkovodavo 2 kamuolius ir perimdavo po 1 kamuolį.

Taip pat S. Mikelionytė atstovavo Lietuvos jaunučių (U-16), jaunių (U-18) ir jaunimo (U-20) rinktines Europos pirmenybėse, o šią vasarą jėgas išbandė ir trijulių (U21) Tautų lygoje.

„Tai puiki patirtis. Vasarą teko pasivaržyti ne tik Europos turnyruose, bet ir su Lietuvos moterų trijulių rinktine, kurios davė daug pamokų. Taip pat džiaugiuosi turėjusi galimybę padirbėti su treneriu Dainiumi Novicku, kuris išmokė visų 3×3 krepšinio pagrindų ir toliau visą vasarą dalinasi savo patirtimi, – komentavo „Kibirkšties-MRU“ krepšininkė. – Žinoma, reikės laiko adaptuotis iš lauko į salės krepšinį, tačiau tikiuosi, kad ateityje dar turėsiu progų atstovauti trijulių komandą.“

Be S. Mikelionytės sostinės klubo marškinėlius taip pat vilkės Eglė Zabotkaitė, Audronė Zdanevičiūtė, Justina Miknaitė, Livija Sakevičiūtė, Gabrielė Šulskė, Camille Droguet ir Isis Lane.

www.bckibirkstis.lt