Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ tęsia komplektavimo darbus ir pasirašė sutartį su energija abejose aikštelės pusėse pasižyminčia ir universalia Prancūzijos krepšininke Camille Droguet.

Atletiška 22 metų krepšininkė galinti rungtyniauti tiek gynėjos, tiek puolėjos pozicijose, džiaugiasi prisijungusi prie sostinės klubo ir su nekantrumu laukia, kada galės pradėti darbus su komanda.

„Pasirinkau Vilniaus klubą, nes norėjau išbandyti legionierės karjerą. „Kibirkštis-MRU“ yra vienas geriausių klubų Lietuvoje ir, tikiu, kad čia stipriai patobulėsiu. Man tai nauja patirtis, laukiu sezono pradžios, kuomet galėsiu pradėti mokytis Lietuvos krepšinio kultūros, – pasakojo naujokė C. Droguet. – Taip pat džiaugiuosi, kad pavyks suderinti Erasmus studijas Vilniaus Tech universitete su treniruočių procesu.”

Praėjusius du sezonus C. Droguet varžėsi Prancūzijos LF 2 lygoje, kurioje atstovavo Meylano ir La Tronche miestų „Basket Club La Tronche Meylan“ ekipą. Krepšininkė 2020-2021 m. sezone vidutiniškai rinko po 8 taškus, atkovojo po 5,7 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus, beveik po tiek pat perėmė.

Pagal atkovotų kamuolių statistiką prancūzė buvo antra savo komandoje, pagal rezultatyvius perdavimus trečia, o pagal taškus – ketvirta.

Legionierė 9 kartus per 22 rungtynes pasižymėjo dvigubu dubliu.

„Camille yra tikras vijurkas tiek gynyboje, tiek puolime. Po atliktos analizės galiu teigti – labai komandiška, mėgstanti dalinti perdavimus, turinti aštrų prasiveržimą žaidėja. Ji mums pridės daugiau energijos abejose aikštės pusėse, – apie naujokę kalbėjo „Kibirkšties-MRU“ strategas Gitautas Kievinas. – Kiek teko kalbėti su žaidėjos praeitu treneriu – įstrigo šie žodžiai: nuolat besišypsanti, pasitikinti savimi ir komandos draugėmis.“

Šią vasarą C. Droguet sėkmingai atstovauja Prancūziją ir U23 trijulių čempionate.

2019 m. krepšininkė vilkėjo U20 Prancūzijos merginų rinktinės marškinėlius

2018-2019 m. sezone jėgas išbandė Vilerbano ASVEL moterų komandoje.