Trečiadienį, Vilniuje, „Kibirkšties“ komanda pasiekia pirmąją pergale „Adma“ moterų krepšinio lygos atkrintamosiose 74:59 (18:13, 23:17, 14:15, 19:14).

Rungtynių pradžia buvo nekokybiška. Vilnietės dažnai klydo ir pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik baudų metimais. Buvo galima numatyti, kad rungtynės nebus labai rezultatyvios, tiek vienos tiek kitos komandos metimai skriejo pro šalį.

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Kibirkšties“ spurtu. Gražiais epizodais užbaigdamos atakas vilnietės susikūrė dviženklį pranašumą (24:14). Pakeitus savo gynybos sistemą klaipėdietėms pavyko pristabdyti „Kibirkšties“ puolimą, bet tada Gintarė Petronytė pelnė 8 taškus iš eilės ir sugrąžino dviženklį pranašumą šeimininkėms (32:20). Dėja, bet klaidų nepavyko išvengti ir tai neleido atitrūkti nuo varžovių. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi 11 taškų Vilniaus ekipos persvara (41:30).

Po ilgosios pertraukos „Kibirkštis“ žaidė banguotai. Kėlinio metu Gitatuas Kievinas buvo girdimas visoje salėje, strategas negailėjo pamokų savo žaidėjoms. Rungtynės ir toliau vyko nerezultatyviai su daug broko. Nors ir žaidė banguotai vilnietėms pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą ir trečiasis ketvirtis baigėsi 55:45.

Paskutinis rungtynių kėlinys prasidėjo vėl nerezultatyviai. Pirmuosius savo taškus Vilniaus ekipa pelnė tik praėjus 2.30min. žaidybinio laiko. Šešis iš eilės taškus pelniusi Gerda Raulušaitytė įkvėpė komandą spurtuoti, vėliau po tris pridėjo Gabrielė Šulskė ir Eglė Zabotkaitė, o Vilnietės susikrovė 15 taškų pranašumą (69:54). Klaipėdos komandai nepavyko panaikinti deficito ir „Kibirkštis“ šventė pergalę rezultatu 74:59

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 22 (7/10 dvit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 4 kld., 29 naud.), Gabrielė Šulskė 11 (4 kld.), Gintarė Mažionytė (2/4 trit.) ir Gerda Raulušaitytė (5 atk. kam.) po 10, Justina Miknaitė 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.).

LCC: Lina Loceniece 19 (5/12 trit., 4 kld.), Salome Cordinier 12, Laurita Jurčiūtė 11 (1/7 dvit., 3/7 trit., 5 kld.), Maisa Pereira Dias 7 (7 atk. kam., 6 kld.).