Tris kėlinius į nugarą varžovėms kvėpavusios J. Štreimikytės-Virbickienės ir T. Butkevičiaus auklėtinės 59:77 (13:18; 19:22; 13:14; 14:23) nusileido „Šiaulių-Vilmers“ ekipai

Rungtynių startas sėkmingiau susiklostė šiaulietėms, tačiau „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės rasdavo, kuo atsakyti varžovėms. Realizuoti geri metimai, keletas sėkmingų epizodų gynyboje neleido varžovėms sukurti didesnių sėkmingų atkartų. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Šiaulių krepšininkės pirmajame kėlinyje įgyjo trapų 5 taškų pranašumą.

Antrame ir trečiajame ketvirčiuose „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės nemažino apsukų ir toliau kvėpavo varžovėms į nugarą. Po trijų kėlinių vilnietės atsilikinėjo rezultatu 45:54.

Ketvirtasis kėlinys tapo lemiamu, kuomet varžovės įjungė aukštesnę pavarą, surengė seriją sėkmingų atakų ir nepaliko vilčių vilnietėms perlauši rungtynes. „Kibirkšties-VKM“ komanda turėjo pripažinti „Šiaulių“ pranašumą 59:77.

„Kibirkštis-VKM“: Ugnė Sirtautaitė 18 (9 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė 15.

„Šiauliai-Vilmers“: Urtė Bukauskaitė 16, Ahiyona Vason 13.