Antrąją pergalę „Douglas Baltijos čempionate“ iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (2-0) krepšininkės.

Gitauto Kievino auklėtiniai namuose 67:60 (17:19, 10:12, 22:11, 18:18) įveikė Kauno „Aisčių-LSMU“ (0-2) ekipą.

Mačą geriau pradėjusios kaunietės po Deimantės Žukaitės dvitaškio prieš pertrauką įgijo 4 taškų pranašumą (51:47). Visgi trečiajame kėlinyje šeimininkės ne tik susigrąžino iniciatyvą, bet ir perlaužė rungtynes.

„Kibirkštis-MRU“ trečiąjį ketvirtį laimėjo dvigubai (22:11) ir po Justinos Miknaitės dvitaškio susikrovė 7 taškų pranašumą (49:42).

Lemiamame kėlinyje vilnietės nė per žingsnį neprisileido savo varžovių ir triumfavo (67:60).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Livija Sakevičiūtė, kuri per 33 minutes surinko 16 taškų (7/11 dvit,. 0/1 trit., 2/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

Kauniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Gintarė Paulauskaitė, surinkusi 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 2 klaidas ir 22 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“: Livija Sakevičiūtė 16 (10 atk. kam.), Camille Droguet 14 (7 atk. kam.), Justina Miknaitė 12, Karolina Kazočiūnaitė 9 (9 atk. kam.).

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė 15 (8 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 14 (7 atk. kam.), Deimantė Žukaitė 11.