Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (3-0) Baltijos čempionate po pratęsimo iškovojo trečiąją pergalę. Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės rezultatu 78:74 (20:23; 21:18; 10:19; 19:10; 8:4) nugalėjo Talino „Ulikool“ (1:3) ekipą.

Rungtynes dvitaškiu metimu atidarė Vilniaus ekipos snaiperė Eglė Zabotkaitė, tačiau kitoje aikštelės pusėje sostinės žaidėjos turėjo problemų gynyboje. G. Kievino auklėtinės pirmąjį kėlinį užbaigė turėdamos 3 taškų deficitą (20:23).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje smarkiai nepakito. Nors abi komandos rado būdų, kaip sėkmingai atakuoti krepšį – gynybos probelmų neišprendė. Po 20 žaidimo minučių abi komandos iš viso praleido 82 taškus ir pirmąją rungtynių dalį užbaigė lygiosiomis (41:41).

Trečiąjį ketvirtį taikliu tolimu šūviu pradėjo Vilniaus „Kibirkštis-MRU“, kurį realizavo E. Zabotkaitė, tačiau kitoje aikštelės pusėje varžovės du kartus paeiliui atsakė tuo pačiu. Vilnietėms niekaip nepavyko apginti savo krepšio nuo tolimų varžovių metimų ir kėlinį pralaimėjo rezultatu 10:19.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje sostinės ekipos žaidėjos buksavo tiek puolime, tiek gynyboje, tačiau likus žaisti 5 minutes vilnietės prapliupo tritaškiais metimais ir ištirpdė varžovių susikrautą 14 taškų deficitą. Rungtynių likimas sužaidus 40 minučių neišsisprendė.

Pratęsimą galingai pradėjo Livija Sakevičiūtė, po kurio sekė sėkmingas Justinos Miknaitės reidas. Camiille Droguet pridėjo du taiklius baudų metimus, dvitaškį metimą ir padidino atotrūkį iki 6 taškų, kas sukomplikavo varžovių situaciją. „Kibirkštis-MRU“ sukontroliavo rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu 78:74.

Nugalėtojų gretose pirmuoju smuiku griežė Karolina Kazočiūnaitė, kuri per 38 minutes pelnė 22 taškus (3/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Kibirkštis-MRU“: K. Kazočiūnaitė 22, E. Zabotkaitė 15, C. Droguet 14, L. Sakevičiūtė.

„Ulikool“: L. Mesila-Kaarmann 24, M. Anderson 22, J. Svilberg 14.