Antroje rungtynių pusėje sėkmingą žaidimą pademonstravusios Vilniaus „Kibirkšties-MRU krepšininkės išlygino Lietuvos pirmenybių finalo serijos rezultatą – 1:1. Sostinės ekipa 73:60 (12:14; 19:18; 17:15; 25:13) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkes.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti solidaus pranašumo. Pirmas 20 minučių aikštelėje tvyrojo apyligė kova (31:32) ir pagrindinis veiksmas persikėlė į antrą rungtynių pusę.

Po didžiosios pertraukos taip pat vyko atkakli ir permaininga kova. Sostinės ekipai po L.Sakevičiūtės taškų iš po krepšio buvo pavykę susigrąžinti pranašumą (41:40), bet iki kėlinio pabaigos didesnio skirtumo susikrauti nepavyko – 48:47.

Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo vilnietės. G.Kievino auklėtinės suorganizavo tris rezultatyvias atakas, susikūrė 4 taškų pranašumą ir privertė Klaipėdos komandą sušaukti į pasitarimą. Po petraukėlės „Kibirkštis-MRU“ ir toliau kryptingai didino persvarą (60:52), tačiau du tolimi A.Černeckytės šūviai atotrūkį stipriai apkarpė (60:58). Likus žaisti minutei sostinės ekipa turėjo saugų 11 taškų pranašumą, kurio varžovėms panaikinti iki rungtynių pabaigos nepavyko.

„Kibirkšties-MRU“ komanda 73:60 iškovojo pergalę ir išlygino finalo serijos rezultatą – 1:1.

„Kibirkštis-MRU“: L.Sakevičiūtė 19, J.Luna-Castro 16 (6 atk. kam.), J.Kraujūnaitė 11 (7 atk. kam.), I.Savickaitė 10.

„Neptūnas“: A.Černeckytė 21 (4/7 trit.), D.Paliulytė 12, D.Donskicgytė 9.

Trečios finalo serijos rungtynės įvyks kovo 30 d. 18 val.