_KF_4300Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko iškovoti pergalės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Algirdo Paulausko auklėtinės po permainingos kovos 60:68 (12:16, 15:14, 15:22, 18:16) turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkių pranašumą. Sostinės ekipa, kuri per 23 rungtynes yra patyrusi 12 pralaimėjimų, turnyro lentelėje rikiuojasi penktoje vietoje tarp aštuonių komandų.

Susitikimas Vilniuje prasidėjo nerezultatyviai. Abi komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai ir tik sėkmingesnis žaidimas paskutines porą minučių leido „Sūduvos“ komandai pirmauti (12:16).  Antrame ketvirtyje „Kibirkšties-VIČI“ merginų atsilikimas siekė 8 taškus, tačiau parodžiusios charakterį iki kėlinio pabaigos vilnietės sumažino varžovių pranašumą iki 3 taškų (27:30).

Trečio kėlinio pradžią komandos pradėjo lygiai, „Kibirkšties-VIČI“ merginos lipo varžovėms ant kulnų ir buvo net persvėrusios rezultatą (39:38), tačiau ketvirčio galą sėkmingiau sužaidusios marijampolietės nutolo dviženkliu skirtumu (42:52).

Vilniaus komandos merginos ketvirtame kėlinyje nežadėjo sudėti ginklų. Sužaidus tris minutes sostinės krepšininkės sumažino atsilikimą iki 4 taškų (50:54). Tačiau perlaužti rungtynių eigos „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko. Likus trims minutėms komandas skyrė 6 taškai (54:60), o po dar kelių nesėkmingų atakų puolime Vilniaus komandai teko pripažinti varžovių pranašumą (60:68)

„Kibirkšties-VIČI“ komanda šiame mače tritaškius metė 50 procentų taiklumu. Tiesa, buvo tikslus vos vienas metimas iš dviejų.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Nyshia Hammonds. Gynėja per 34 minutes pelnė 16 taškų (6/15 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Eglė Šniokaitė pelnė 13 taškų (3/15 dvitaškiai), Ieva Šimkutė – 10 (6 atk. kam., 6 kld.), Vitalija Kaminskytė – 8 (6 atk. kam.), Daugilė Šarauskaitė – 6 (6 atk. kam., 3 blk.), Vita Gorobets – 4 (6 atk. kam., 5 kld.), Indrė Dudėnaitė – 3, o Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

„Sūduvos“ ekipoje Sandra Baliutavičiūtė pelnė 15 taškų, Dovilė Saurazaitė įmetė 13, o Santa Okockytė – 12.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais antradienį išvykoje su Klaipėdos „Fortūnos“ komanda.