10985588_10153148752281155_3612830442670167488_nSostinės krepšinio mokykla (SKM) kartu su savo talentingiausiais auklėtiniais ir garsiomis Lietuvos asmenybėmis Vasario 16-ąją Mykolo Romerio universiteto sporto salėje užkūrė tikrą pirtį. Būtent Valstybės atkūrimo dieną jau trečius metus iš eilės didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje surengė „Žvaigždžių dieną 2015“.

Joje paaiškėjo ne tik geriausi snaiperiai, „ROOL įgūdžių“ bei „Bauduko“ konkursų nugalėtojai – renginyje apsilankė Kšištofas Lavrinovičius, o vaikams iššūkį metė tokie profesionalai, kaip „Lietuvos ryto“ žaidėjas Martynas Gecevičius, „Kibirkštis-VIČI“ legionierė Nyshia Nicole Hammond, krepšinio specialistas Linas Kvedaravičius ir visiems gerai žinomų vyrų komanda „Kažkur matyti“.

„Kibirkštis-VIČI“ legionierė N.N.Hammond pademonstravo savo įgūdžius

„ROOL įgūdžių“ konkurse varžėsi 2001-2004 ir 1997-2000 m. gimę SKM krepšininkai. Jaunesniųjų gretose iš 8 dalyvių geriausiai kliūtis įveikti sekėsi Tomo Urbelionio „SKM-Eurosportas.lt“ aukštaūgiui Kasparui Supranavičiui. Šis vaikinas buvo greičiausias ir taikliausias, o tai jam garantavo susitikimą su Vilniaus „Perlas-MRU“ puolėju Tadu Rinkūnu.

K.Supranavičius nepabūgo 196 centimetrų žaidėjo ir klūtis įveikė greičiau. „Tai parodė, kad moku varžytis ir esu pajėgus varžovas“, – sakė trylikametis krepšininkas.

Vyresniųjų amžiaus grupėje į finalinę kovą pateko bendravardžiai – Lukas Rakauskas ir Lukas Šidlauskas. Šių vaikinų dvikovoje nugalėtojas galėjo būti tik vienas – juo tapo Vytauto Zapalskio auklėtinis L.Rakauskas.

Vaikinui nusišypsojo laimė išmėginti jėgas su Vilniaus moterų klubo „Kibirkštis-VIČI“ legioniere N.N.Hammond. SKM auklėtinis įpusėjus rungčiai džentelmeniškai išleido kamuolį iš rankų ir tai lėmė krepšininkės pergalę.

Informacija: Ignė Viskontaitė, skm.lt

Nuotrauka: Saulius Čirba, skm.lt