haVilniaus krepšinio mokykla (VKM) penktadienio popietę sulaukė svečių – čia lankėsi Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ žaidėjos Vitalija Kaminskytė, Akvilė Vitunskaitė ir mėgėjų krepšinio klubui  „Kažkur Matyti“ atstovaujantys žurnalistas Gedas Saročka ir žinomas humoristas Paulius Ambrazevičius. Svečiai į mokyklą užklydo neatsitiktinai – jie atvežė įvairiausių sportinių dovanų, skirtų jaunosioms VKM krepšininkėms.

Ši iniciatyva – gražus „Kibirkšties-VIČI“ ir „Kažkur Matyti“ klubų bendradarbiavimo rezultatas. Šie klubai metų pradžioje jau ketvirtą kartą žaidė šventinį-labdaringą mačą, kuriame surinktos lėšos skiriamos jaunosioms krepšininkėms, kurios nori, bet dažnai negali lankyti treniruočių.

„Idėja paprasta – mūsų komandos viena iš misijų yra daryti socialines akcijas ir pagelbėti. Renkame paramą ir kiek kas gali, tiek duoda. Šiais metais surinkome gausiausiai lėšų. Galbūt dėl to, kad dalyvavo ir Virgilijus Alekna“, – juokėsi G. Saročka.

„Labai ačiū jums už gražią idėją. Merginų ir moterų krepšiniui globos ir paramos tikrai reikia“, – dėkojo VKM direktorius Šarūnas Sakalauskas.

Svečiai ir Š. Sakalauskas ne tik džiaugėsi dovanomis, tarp kurių – nuo krepšinio batelių iki šaldymo priemonių, skirtų skausmui malšinti, bet ir diskutavo apie mokyklos veiklą ir siekius ateityje. Š. Sakalauskas pabrėžė, kad VKM sieks turėti stiprią grandinę ir suteikti šansą pakilti į geriausias komandos ne tik merginoms, bet ir vaikinams. Svečius taip pat nustebino ir tai, kad Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) rengiamame projekte „Talentų U-15 karta“ dalyvauja net septynios VKM auklėtinės.

„Norėčiau palinkėti, kad „Kibirkštis“ kuo greičiau gautų pamainos iš jūsų mokyklos. Galbūt į komandą ateis net tos merginos, kurios gaus šią paramą“, – susitikimo pabaigoje linkėjo G. Saročka.

Informacija: Vilniaus krepšinio mokykla