BIG-20627Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandoje kitą sezoną nebus 198 cm ūgio puolėjos Sofijos Aleksandravicius. Baigėsi krepšininkės vienerių metų sutartis su Lietuvos čempionių klubu ir abi pusės nusprendė pasukti skirtingais keliais. Sunkiojo krašto puolėjos ir vidurio puolėjos pozicijose galinti žaisti lietuviškų šaknų turinti amerikietė kitą sezoną rungtyniaus Namuro „Belfius“ klube iš Belgijos, kuris tapo šios šalies vicečempionu.

S.Aleksandravicius 2013 metais buvo įteiktas lietuviškas pasas.

S.Aleksandravicius praėjusiame sezone Lietuvos krepšinio lygoje sužaidė 32 rungtynes, per kurias pelnydavo po 9 taškus ir atkovodavo po 7 kamuolius. Lietuvos krepšinio federacijos taurėje puolėja sužaidė trejas rungtynes ir per mačą pelnydavo taip pat po 9 taškus. Po 8 taškus per rungtynes ir 8 kamuolius krepšininkė rinkdavo Baltijos moterų krepšinio lygoje, o prasčiausiai S.Aleksandravicius sekėsi Eurolygoje, kur krepšininkė rinkdavo po 6 taškus ir 4 atkovotus kamuolius.

Prieš sezoną S.Aleksandravicius tikėjosi, kad ją pastebės ir Lietuvos rinktinės treneriai, tačiau ji kvietimo  į rinktinę nesulaukė.

„Žinoma, ateityje labai norėčiau vilkėti Lietuvos moterų rinktinės marškinėlius, – sezono pradžioje pasakojo S. Aleksandravicius. – Mano agentas teigia, jog aš turiu galimybę vilkėti Lietuvos rinktinės aprangą ir mes abu tikime, kad ši mano svajonė gali išsipildyti. Tai būtų puiki pradžia mano profesionalios krepšininkės karjeroje“.