Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komandos žaidėjos antradienį laiką tarp treniruočių leido kitaip nei įprastai. Merginos vietoje poilsio tapo modeliais. Krepšininkės komandos rėmėjo prekybos centre dalyvavo fotosesijoje skirtoje Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezono knygutei ir gražiausios lygos žaidėjos rinkimams.

Didžioji dalis „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos merginų pradžioje prieš foto objektyvą jautėsi nedrąsiai, tačiau vėliau puikiai įsijautė į naujus vaidmenis ir tapo tikrais modeliais.

„Esu susijusi su krepšiniu, tai pirma mano fotosesija, tačiau anksčiau yra tekę dalyvauti keliose kitose. Tačiau ir čia labai įdomu. Pirmi įspūdžiai tikrai geri“, – sakė pirma prieš fotografą pozavusi Dalia Belickaitė. – Manau, nors mes ir krepšininkės, vis tiek privalome išlaikyti moteriškumą. Minimaliai tenka ir prieš varžybas pasidažyti“.

„Tai sunkesnis darbas nei krepšinio aikštelėje“, – po fotosesijos šypsojosi komandos gynėja Greta Šniokaitė. – Sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą, tačiau gerai, kad fotografas padrąsindavo ir pabaigoje jau viskas buvo gerai“.

Viena labiausiai šioje srityje patyrusių komandos žaidėjų yra puolėja Kristina Vengrytė. Krepšininkė rungtyniaudama Italijoje krimto ir modelio duoną.

„Manau, kad tokios fotosesijos atskleidžia ryškesne mūsų krepšininkių pusę. Tai tikrai didelis pliusas“, – teigė K. Vengrytė.

Krepšininkės persikūnijo į pardavėjas, bandelių išnešiotojas, žuvies gaudytojas, mėsos skyriaus darbuotojas, kasininkes, salės darbuotojas ir t.t.

„Tai labai įdomus ir linksmas užsiėmimas“, – geros nuotaikos nestokojo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ gynėja Justina Kraujūnaitė. – Tai pirma mano fotosesija, tačiau dabar jau matau, kad darbas krepšinio aikštelėje tikrai reikalauja daugiau jėgų. Smagu, kai tave padažo, sušukuoja. Dabar taip pasipuošus būtų geriau skubėti ne į treniruotę, o į vakarėlį“.

„Labai patiko fotosesija. Praleidome laiką linksmai“, – teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ puolėja Šarūnė Povilionytė. – Buome keista, kad fotografavomės parduotuvėje, žmonės aplink sukinėjosi ir stebėjo. Tačiau viskas gerai. Esu patenkinta“.

Didžioji dalis komandos lietuvių jau buvo dalyvavusios tokiose fotosesijoje praėjusiais metais, tačiau ekipos legionierėms tai buvo tikrai netikėta. Latvė Santa Dreimanė turėjo gaudyti žuvį, amerikietė Sakellie Daniels domėtis lietuviška spauda, o australė Brigid Bowley išmėgino kasininkės darbą.

„Labai įdomu. Tai buvo šiek tiek kitoks užsiėmimas negu tas, kurį mes įpratusios daryti. Tačiau buvo šaunu. Fotografas atskleidė kiekvienos iš mūsų kitas puses“, – po fotosesijos teigė komandos legionierė S. Daniels. – Buvo viskas puiku. Tai tikrai pakėlė nuotaiką prieš treniruotę“.

„Niekada prieš tai nebuvau dariusi kažko panašaus. Labai įdomu“, – juokėsi „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkė iš Australijos B. Bowley. – Buvo labai linksma. Kai kurios merginos prieš kameras jautėsi labai laisvai, tačiau kitos buvo pernelyg drovios“.