Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komandai nepavyksta iškovoti pirmosios pergalės. Vilnietės antrose Lietuvos moterų čempionato (LMKL) rungtynėse 67:70 (18:12, 6:19, 20:21, 23:18) nusileido Kauno rajono „Sirenos“ komandai ir patyrė antrąją nesėkmę. Rungtynes sostinės klubas pradėjo tokiu penketuku: Sakellie Daniels, Greta Šniokaitė, Kristina Vengrytė, Brigid Bowley ir Vita Žilinskaitė.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkės, kurios sužaidus penkias minutes pirmavo trimis taškais (8:5). Nors netrukus kaunietės išlygino rezultatą (8:8), kėlinio pabaigoje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda išsiveržė į priekį (18:12).

Antro kėlinio pradžioje „Sirenos“ išlygino rezultatą (18:18). Vilniaus komandai nepadėjo ir vyriausiojo trenerio Tado Stankevičiaus paprašyta minutės pertraukėlė. Nesėkmingai sužaista ir antroji kėlinio dalis leido kaunietėms išsiveršti į priekį septyniais taškais (24:31).

Trečią kėlinį šešiais iš eilės taškais pradėjo S.Daniels (30:31), tačiau viešnios netrukus atstatė pusiausvyrą. Ketvirčio metu Vilniaus komandai kelis kartus pavyko priartėti, tačiau po trijų kėlinių „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda atsilikinėjo aštuonių taškų skirtumu (44:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda įjungė aukštesnę pavarą ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (58:60). Nors likus kelioms minutėms skirtumas vėl išaugo iki devynių taškų (58:67), po S.Daniells kelių taiklių metimų iš eilės likus 38 sekundėms komandas teskyrė vos vienas taškas (66:67). Likus 22 sekundėms „Sirenos“ pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (67:69), tačiau lemiama „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos ataka buvo netiksli. K.Vengrytės mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė. Nors likus kelioms sekundėms „Sirenos“ dar kartą pataikė tik vieną baudos metimą, desperatiškas G.Šniokaitės tritaškis buvo netaiklus (67:70).

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Kristina Vengrytė. Puolėja per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo du varžovių metimus.

S.Daniels pelnė 19 taškų (7/11 dvitaškiai, 5/5 baudos, 7 rez. per., 7 perimti), Santa Dreimane – 9 (3/8 dvitaškiai), Sigita Galdikaitė – 6 (7 atk. kam.), B.Bowley – 4 (5 atk. kam.). G.Šniokaitė – 3, Dalia Belickaitė (0/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4 klaidos), V.Žilinskaitė ir Ieva Prėskienytė po 2, o Šarūnė Povilionytė taškų nepelnė (10:12 minučių).

„Mes žaidėme neblogai. Ketvirtame kėlinyje gerai dirbome gynyboje. Privertėme varžoves dažnai klysti ir tada pelnydavome taškus. Nepataikėme paskutinio metimo, tačiau rungtyniavome neblogai, – kalbėjo viena komandos lyderių S.Daniels. – Komanda suburta nauja, naujas ir treneris, bandome pasiekti tarpusavio supratimą. Jaučiu, kad nuo pirmų rungtynių iki dabar padarėme didelius žingsnius į priekį. Manau, kad mes pradėsime laimėti ir tapsime tikra komanda“.

„Sirenų“ komandoje 28 taškus pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

„Sveikinu varžovių komandą su pergale. Laimėjo labiau patyrusi komanda. Negaliu sakyti, kad mes žaidėme prastai. Atidavėme daug jėgų. Tačiau atidavus daug jėgų, mes padarome vaikiškas klaidas. Po sunkaus darbo turi ateiti rezultatas, o jis pas mus vis neateina. Gabūt jau atsiranda ir psichologinės problemos, – teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ vyr. treneris T.Stankevičius. – Paskutinė ataka turėjo būti kitokia. Metimas buvo išmestas per anksti, nors jis buvo geras. Nepataikė“.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais po savaitės svečiuose su Kauno „Viči-Aisčių“ komanda.