Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubas pergalingai pradėjo „Huawei Moterų lygos“ oficialų sezoną. Sostinės ekipa išvykoje 93:39 (18:7, 22:9, 24:8, 29:15) nuglėjo LCC tarptautinio universiteto komandą. Tuo tarpu „Kibirkšties-VKM“ klubas namų arenoje sezoną pradėjo pralaimėjimu.

„Kibirkšties-MRU“ komanda rungtynes pradėjo tritaškiu, kurį realizavo Gabrielė Šulskė ir jau nuo pirmųjų žaidimo minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas. G. Kievino vadovaujama komanda palaikė aukštą rungtynių tempą ir antrąjį rungtynių kėlinį užbaigė rezultatu 40:16.

Vaizdas aikštelėje nepakito ir po didžiosios pertraukos. Aktyvi rotacija ir gynyba leido toliau didinti pranašumą. Paskutiniame ketvirtyje G. Kievino vadovaujama komanda įjungė dar aukštesnę pavarą, kuri leido švęsti pergalę 54 taškų skirtumu.

Puikias debiutines rungtynes sužaidė legionierė Jacqueline Luna-Castro. Krepšininkė buvo rezultatyviausia komandos žaidėja pelniusi 13 taškų.

„Kibirkštis-MRU“: Jacqueline Luna-Castro 13 (13 atk. kam., 19 naud. bal.), Ieva Savickaitė ir Audronė Zdanevičiūtė po 11.

Kitose „Huawei Moterų lygos“ rungtynėse „Kibirkšties-VKM“ komanda nesugebėjo pasipriešinti viešnioms iš Kauno. Vilnietės namų arenoje 34:64 (7:13, 10:21, 8:16, 9:14) nusileido Kauno „Aisčių-LSMU“ komandai.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinėms ilgą laiką nepavyko įveikti aktyvios kauniečių gynybos. Tik įpusėjus pirmąjam ketvirčiui, Amalijai Pašajevaitei pavyko pelnyti pirmuosius taškus (2:10). Pirmoji rungtynių dalis baigėsi rezultatu (17:34).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nepasikeitė. „Kibirkšties-VKM“ komandai nepavyko grįžti į rungtynes ir sukurti intrigos. Nuaidėjus ketvirtojo kėlinio sirenai šeimininkės turėjo pripažinti varžovių pranašumą 30 taškų skirtumu.

„Kibirkštis-VKM“: Ugnė Sirtautaitė 13, Eva Pernavaitė 6, Dominyka Gerkytė 5.