Penktadienį Mykolo Romerio universiteto (MRU) didžiojoje salėje įvyko dviejų „Kibirkščių“ rungtynės. G. Kievino vadovaujama komanda 94:41 (23:11, 14:12, 23:11, 34:7) įtikinamai nugalėjo dublerinę komandą.

„Kibirkšties-MRU“ komandai tai buvo antra pergalė „Huawei Moterų lygoje“ iš tiek pat galimų. Tuo tarpu jaunosioms krepšinininkėms – antroji nesėkmė.

Rungtynių pradžioje pagrindinė komanda neteko aikštelėje susidūrusių dviejų startinio penketo žaidėjų: Kristės Timofejevos ir Ievos Savickaitės, tačiau tai nesutrukdė komandai pasiekti dviženklio skirtumo (23:11). Antrąjame ketvirtyje dublerinė komanda neleido varžovėms nutolti ir kėlinį sužaidė apyligiai 14:12.

Antroje rungtynių pusėje „Kibirkšties-VKM“ komandai nebepavyko atlaikyti suaktyvinto pagrindinės komandos žaidimo. G. Kievino vadovaujama komanda ketvirtąjį kėlinį laimėjo 34:7 ir šventė pergalę rezultatu 94:41.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė meksikietė Jacqueline Luna-Castro pelniusi 19 taškų (20 naud. bal.).

Eglė Zabotkaitė pelnė 15 taškų, Livija Sakevičiūtė 12 (21 naud. bal.), Gabrielė Šulskė, Justina Miknaitė ir Justina Kraujūnaitė pridėjo po 11.

„Kibirkštis-VKM“: Dominyka Gerkytė, Gabrielė Sederevičiūtė ir Ugnė Grigaliūnaitė pelnė po 8 taškus.

Spalio 16 dieną 18 valandą Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ekipa namų arenoje priims viešnias iš Šiaulių, tuo tarpu dublerinė komanda išvykoje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.