Dvi „Adma moterų lygos“ lentelės lyderės vėl susitinką akis į akį. Vilniaus „Kibirkštis“ (7/1) trečiadienį stos į kovą su Klaipėdos „Neptūnu“ (7/1).

Paskutiniame šių komandų mače pergalę šventė vilnietės, namuose susitvarkiusios su viešniomis iš uostamiesčio rezultatu 99:74. Nugalėtojų komandą tą kart į priekį vedė Justina Miknaitė pelniusi 20 tšk., atlikusi 7 rez. perd. ir surinkusi 23 naudingumo balus.

Prieš mačą Klaipėdoje Vilniaus „Kibirkšties“ vyr. treneris teigė, kad abi komandos turi pakankamai talento ir rungtynėse gali iššauti bet kas.

Nors pasiruošimui daug laiko ir neturės, Gitautas Kievinas dėl to nerimauti nelinkęs. Pasak jo abi komandos turi panašias sąlygas prieš artimiausią susitikimą kadangi tiek Vilniaus, tiek Klaipėdos komandos, išleido žaidėjas į moterų nacionalines rinktines. Strategas pabrėžė, kad nuovargis neturėtų būti faktorius šiose rungtynėse.

Primename, kad į Lietuvos nacionaline moterų krepšinio rinktinę buvo pakviestos keturios Vilniaus „Kibirkšties“ žaidėjos. Gintarė Petronytė, Gerda Raulušaitytė, Gabrielė Šulskė, Ugnė Sirtautaitė.

Trys Klaipėdos „Neptūno“ narės žaidė savo šalių nacionalinėse rinktinėse. Viena iš jų lietuvė Dalia Donskichytė.

– Ar žaidėjų nuovargis, kurios žaidė rinktinėje, gali būti faktorius?

– Kažkiek taip, bet „Neptūno“ komanda irgi turėjo tris žaidėjas kurios irgi atstovavo rinktines, viena iš jų Lietuvė. Manau, kad sąlygos yra vienodos ir tai nebus faktorius šių rungtynių.

– Ar išskirtumėte žaidėja ar pozicija kuri gali būti esminė šiose rungtynėse?

– Mano akimis visose pozicijose turim geresnes žaidėjas, bet rungtynės yra skirtingos, skirtinga diena, nežinai kas pas varžovus gali iššauti. „Neptūno“ žaidėjos yra geros ir kiekvieną kartą gali būti lyderės, aš manau, kad pas mus yra lygiai tas pats.

– Dalia Donskichytė gerai pasirodė rinktinėje, ar jos geras žaidimas keičia pasiruošimą?  

– Dalia atrodo ne tik šį sezoną gerai, aš manau, kad ji jau porą, trejetą sezonų demonstruoja tikrai neblogą žaidimą ir buvo verta to šanso rinktinėje. Gavusi šansą, manau tikrai, pasinaudojo juo ir pasirodė neblogai. Kažkiek patirties trūkumas, bet tai natūralu pirmą kart atstovaujant savo šalį. Akcentai ties jos žaidimu bus dedami lygiai tokie patys kaip visada, mes žinome kokio lygio žaidėja ji yra.

Primename, kad rungtynės tarp Vilniaus „Kibirkšties“ ir Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienį 18:00 val. galėsite stebėti tiesiogiai vilniečių Facebook paskyroje.