Antradienio vakarą, „Jeep“ arenoje, Vilniaus „Kibirkštis“ be vargo 113:55 (27:4, 34:19,22:13,30:19)  susitvarkė su Šiaulių „Šauliai-Vilmers“ komanda.

Rungtynes galingai pradėjusios šeimininkės jau po pirmojo kėlinio turėjo 23 taškų pranašumą (27:4).

Kontrolės nepraradusios vilnietės ir toliau išlaikė aukštą žaidimo tempą. Tai po dviejų kėlinių leido susikrauti net 38 taškų pranašumą (61:23). Komandą pirmoje rungtynių pusėje į priekį vedė Gintarė Petronytė, surinkusi dvigubą dublį – 12 tšk. 11 atk. kam.

Antroje rungtynių pusėje viešnios iš Šiaulių bandė vytis Vilniaus ekipą, tačiau nesėkmingai. „Kibirkšties“ komandą ir toliau į priekį vedė jėga po krepšiu. Komandą puikiai dalinosi kamuoliu taip susikurdama sau lengvas progas ir pelnydama lengvus taškus.

„Kibirkšties“ komandoje išsiskyrė Karolina Kazočiūnaitė, jos sąskaitoje 18 taškų ir 4 rezultatyvus perdavimai.

„Kibirkštis“: Karolina Kazočiūnaitė 18 tšk. (6/6 dvit. 2/3 trit.), Racheal Theriot 13 tšk. (3/3 trit), Gintarė Petronytė 12 tšk. 11 atk. kam., Gerda Raulušaitytė 12 tšk. , Ugnė Sirtautaitė 14 tšk., Eglė Zabotkaitė 10 tšk. 13atk. kam.

Šiauliai-Vilmers”: Daunguolė Pupkevičiūtė 15 tšk., Morgan Lenahan 14 tšk. Enrika Matiukaitė 12 tšk. 10 atk. kam.