„Jeep“ arenoje Vilniaus „Kibirkšties“ pergalė prieš Klaipėdos LCC universiteto komandą (26:14,18:12,25:17,28:13).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkės. Susikurdamos lengvas progas vilnietės didžiąją dalį taškų pelnė baudos aikštelėje. Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui šeimininkės jau turėjo dviženklį pranašumą.

Antrąjį kėlinį viešnios iš uostamiesčio pradėjo sumažindamos rezultatą iki vienaženklio. „Kibirkšties“ komanda ilgai netrukus, geros gynybos pagalba, susigrąžino savo jau turėtą pranašumą ir nebesižvalgė atgal.

Po ilgosios pertraukas geriau startuoti sekėsi šeimininkėms. Ir toliau išlaikydamos aukštą tempą „Kibirkšties“ žaidėjos diktavo rungtynių eigą.

Vilnietėms pavyko dominuoti ir ketvirtajame kėlinyje pranašumą padidinti iki 30 taškų. Klaipėdos LCC universiteto ekipa nepriartėjo ir pergalę rezultatu 97:56 šventė „Kibirkšties“ komanda.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 16 tšk., Gintarė Mažionytė 13 tšk., Livija Sakevičiūtė 12 tšk., Gabrielė Šulskė 11 tšk., Justina Miknaitė 11 tšk., Karolina Kazočiūnaitė 12 tšk., Ugnė Sirtautaitė 12 tšk., Gerda Raulušaitytė 10 tšk.

LCC: Lina Loceniece 23 tšk., Maisa Dias 9 tšk 9 atk. kam. ., Laurita Jurčiūtė 11 tšk.