Kiekvieną sezoną vis tvirčiau ant parketo žengianti ir šiemet demonstruojanti geriausius skaičius karjeroje Eglė Zabotkaitė stabiliai prisideda prie Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (7-0) komandos pergalių.

Nors snaiperė aikštelėje praleidžia panašų laiką, kaip ir praėjusiame sezone, tačiau 2020 m.  demonstruoja efektyvesnį žaidimą. E. Zabotkaitė per rungtynes vidutiniškai prideda 8,3 taško (10/25 trit.), atkovoja po 3 kamuolius ir renka beveik 8 naudingumo balus.

„Kiekvieną sezoną jaučiuosi vis tvirčiau, nes įdedu daug sunkaus darbo tiek vasaros, tiek sezono metu, – komentavo vilnietė. – Taip pat jaučiu išaugusį trenerių bei komandos draugių pasitikėjimą.“

127967220_3800375989981479_1453077781145802513_o

Augusto Didžgalvio fotografija

Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės treniruojama ekipa su 20-mete puolėja priešaky laimėjo 7 mačus iš tiek pat galimų ir „Huawei Moterų lygos“ turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą. Šiandien, gruodžio 4-ąją dieną, „Kibirkšties-MRU“ komanda antrą kartą susitiks taip pat viena lyderiu laikoma Kauno „Aisčių-LSMU“ (5-1) komanda.

„Manau, kad turime aukštų žaidėjų ir patirties pranašumą. Komandą sudaro nemažai patyrusių krepšininkių, kurios ne vienerius metus rungtyniauja moterų rinktinėje ar yra žaidusios geruose užsienio klubuose“, – sakė snaiperė.

Nors Kauno ekipa buvo iškritusi iš rikiuotės dėl saviizoliacijos, Eglė varžovių nenuvertina: „Tai aukšto lygio komanda. Atsakingai ruošėmės ir analizavome jų žaidimą, žinome, kad iš šios komandos galime sulaukti ir staigmenų. Nesvarbu prieš ką žaidžiame, treneris prieš kiekvienas rungtynes akcentuoja, kad turime gerinti savo žaidimą, geriau komunikuoti gynyboje ir išnaudoti stipriausias žaidėjų puses puolime.“

Rungtynės tarp Vilniaus ir Kauno komandų įvyks šiandien 18 val. Mykolo Romerio universiteto (MRU) didžiojoje salėje. Tuo tarpu dublerinės ekipos susitikimo laikas pakoreguotas. Vilnietės Šiauliuose į kovą stos rytoj 14 val. Rungtynių transliacijas stebėkite moterulyga.lt tinklalapyje arba Facebook paskyroje.