Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės iškovojo septintąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ čempionate. Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės vadovaujama komanda savo aikštelėje 67:46 (19:7; 17:12; 11:11; 20:16) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“. Tuo tarpu „Kibirkštis-VKM“ nusileido kaunietėms.

Abi komandos rungtynes pradėjo klampiai. Tiek vienoje, tiek kitoje aikštelės pusėje komandos keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais. Nepaisant to, vilnietėms per penkias minutes pavyko sukurti 8 taškų spurtą ir kontroliuoti žaidimą. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 12 taškų (19:7). Nors atrajame kėlinyje aikštelėje vyravo chaosas, „Kibirkšties-MRU“ krepšininkėms pavyko dar labiau padidinti pranašumą 36:19.

Po ilgosios pertraukos ant parketo grįžusios krepšininkės sunkiai rinko taškus. Įpusėjus ketvirčiui pavyko įgauti pagreitį ir kėlinį užbaigti lygiosiomis 11:11 (47:30). Ketvirtajame kėlinyje varžovėms sušvelninti rezultato nepavyko, tad aikštelės šeimininkės rezultatu 67:46 šventė pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo J. Luna-Castro (15 tšk. 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir L. Sakevičiūtė (12 tšk. 2/2 trit.).

„Neptūnas“: D. Donskichytė ir A. Černeckytė pelnė po 12 taškų.

Tuo tarpu „Kibirkšties-MRU“ dublerinė komanda Kaune kovojo su „Aisčių-LSMU“ ekipa. Deja, vilnietėms teko pripažinti oponenčių pranašumą 37:75 (6:31; 8:17; 17:14; 6:13).

Nerezultatyvi rungtynių pradžia, klaidos po kurių sekė perimti kamuoliai ir greiti varžovių taškai jau ketvirtoje kėlinio minutėje privertė Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę sušaukti savo komandą į pasitarimą. Nors po minutės pertraukėlės Dominyka Gerkytė atidarė „Kibirkšties-VKM“ taškų sąskaitą dviem baudų metimais (2:9), aikštelėje vaizdas nesikeitė. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi rezultatu 14:48.

Antroje rungtynių pusėje dublerinė Vilniaus komanda demonstravo žymiai gyvensį žaidimą ir trečiąjį kėlinį laimėjo 17:14. Nors ir paskutiniame ketvirtyje vilnietės buvo aktyvios, tačiau jaunosioms krepšininkėms panaikinti deficito nepavyko. „Kibirkštis-VKM“ 37:75 pripažino varžovių pranašumą.

Dvigubu dubliu vilniečių gretose pasižymėjo E. Grigaliūnaitė (12 tšk. 11 atk. kam. 20 naud. bal.) G. Sederevičiūtė pridėjo 8 taškus.

„Aistės-LSMU“: M. Petrėnaitė – 15, U. Slavickaitė – 11, B. Sinickaitė – 10.