„Huawei Moterų lygoje“ antrą kartą susitiko principinės varžovės. Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės treniruojamos auklėtinės pratęsė pergalių seriją ir 72:42 (22:12; 17:12; 16:7; 17:11) įtikinamai įveikė viešnias iš Kauno.

Vilnietėms tai buvo aštuntoji pergalė iš eilės.

Iniciatyvą savo rankose „Kibirkštis-MRU“ turėjo nuo dvikovos pradžios. Jacqueline Luna-Castro sėkmingai užbaigė pirmąją vilniečių ataką ir atidarė rungtynes. Viso kėlinio metu šeimininkės demontravo solidžią gynybą, provokavo varžovių pražangas, vertė daryti klaidas, kas leido jau pirmajame kėlinyje įgyti dviženklį pranašumą 22:12. Nors antrasis kėlinys buvo klampus ir banguotas, tačiau „Kibirkštis-MRU“ vis tiek sugebėjo diktuoti sąlygas varžovėms. Įpusėjus kėliniui Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipa pradėjo rodyti gyvybės ženklus sužaidusios kelis sėkmingus epizodus, po kurių sekė vilniečių klaidų serija. Nepaisant to, sostinės krepšininkės solidžiu procentu atakavusios krepšį sugebėjo išsaugojo dviženklį pranašumą (39:24).

Po didžiosios pertraukos abi komandos startavo nerezultatyviai. Abiejose aikštelės pusėse dominavo chaosas, klaidos ir netaiklūs metimai. Tik per pirmas 20 minučių susikurtas „Kibirkšties-MRU“ pranašumas leido lengviau kvėpuoti šeimininkėms. Ketvirčio pabaigoje surengtas G. Kievino ir S. Linkevičienės auklėtinių spurtas leido kėlinį uždaryti 16:7 ir įgyti 24 taškų pranašumą. Per paskutines 10 minučių „Kibirkšties-MRU“ komandai liko tik finišuoti. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai rezultatu 72:42 pergalę šventė aikštelės šeimininkės.

Nugalėtojų gretose galingai rungtyniavo J. Luna-Castro. Meksikietė pelnė 18 (2/3 trit.) taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. L. Sakevičiūtė pridėjo 15.

Kauno „Aistės-LSMU“: B. Sinickaitė 12, M. Petrėnaitė 10.

Rytoj dublerinė „Kibirkšties-MRU“ komanda išvykoje bandys iškovoti pirmąją pergalę pirmenybėse. Palaikyti komandą galite 14 val. stebėdami tiesioginę rungtynių transliaciją moterulyga.lt tinklalapyje.