„Kibirkšties-MRU“ komandai nepavyko triumfuoti Baltijos lygos didžiajame finale. Sekmadienį Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės lemiamame lygos mače Jonavoje 62:68 (11:23, 20:14, 18:18, 13:13) turėjo pripažinti lietuvės, Daugilės Šarauskaitės, atstovaujamo Rygos TTT klubo pranašumą.

Lietuvės nesėkmingai pradėjo rungtynes ir per 5 žaidimo minutes atsiliko 2:12. Sostinės klubo puolimą stengėsi išjudinti Eglė Zabotkaitė su Camille Droguet, tačiau nesėkmingai. G. Kievino kariauna kėlinį užbaigė turėdama 12 taškų deficitą – 11:23.

Antrajame kėlinyje Justinos Miknaitės vedamos vilnietės laikėsi žaidime ir sunkiu darbu mažino atsilikimą. Įpusėjus kėliniui taikliu baudos metimu Livija Sakevičiūtė persvėrė rezultatą – 24:23.

Komandoms grįžus iš rūbinių spurtą pademonstravusios vilnietės sulig J. Miknaitės tolimu šūviu persvėrė rezultatą 40:39. Likusį ketvirtį vyravo fiziška kova, daug įtampos ir kontakto.

Finalo intriga su vilniečių 6 taškų deficitu (49:55) persikėlė į lemiamą ketvirtį. G. Kievino auklėtinės toliau kovojo aikštelėje negailėdamos jėgų. Likus žaisti dvi su puse minutės Karolina Kazočiūnaitė smeigė tris taškus su pražanga, Gerda Raulušaitytė pridėjo vidutinį metimą ir intriga sugrįžo. Likus žaisti pusantros minutės vilnietės turėjo 7 taškų deficitą (60:67). Visgi Rygos TTT neleido „Kibirkšties-MRU“ komandai sumažinti likusio deficito ir rungtynių baigtis tapo aiški – 62:68.

„Kibirkštis-MRU“ tapo Baltijos lygos vicečempionėmis – vilnietėms tai trečiasis laimėjimas šiame sezone. Prieš dvi savaites sostinės klubo krepšininkės Druskininkuose apgynė vicečempionių titulą, praėjusį savaitgalį Slovakijoje iškovojo istorinę bronzą.

„Kibirkštis-MRU“: J. Miknaitė 19, G. Šulskė ir G. Raulušaitytė po 9, K. Kazočiūnaitė 8.

TTT: I. Pulvere 20, J. Thomas 16, D. Šarauskaitė 12.