Šešiolikmetė Audronė Zdanevičiūtė įtikino trenerius ir iš dublerinės Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komandos keliasi į pagrindinę – „Kibirkštį-MRU“.

Tik šiame sezone aukščiausioje Lietuvos moterų lygoje debiutavusi krepšininkė tapo viena komandos lyderių. 168 centimetrų ūgio gynėja sužaidė 11 rungtynių, aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 30 minučių, pelnydavo po 20 taškų, atkovodavo po 4 kamuolius ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus.

Pagal rezultatyvumą A.Zdanevičiūtė visoje lygoje užėmė antrą vietą.

„Šį sprendimą su abiejų komandų treneriais jau buvome priėmę anksčiau, tačiau po sekmadienio rungtynių gautos Klaudijos Serkevičiūtės traumos, šis perėjimas mums buvo dar reikalingesnis, – sakė „Kibirkšties-MRU“ komandos vadovas Dainius Virbickas. – Audronė jauna krepšininkė, šis sezonas jai buvo debiutinis aukščiausioje lygoje, tačiau ji sėkmingai įrodinėja, kad gali joje žaisti ir žaisti gerai. Smagu, kad sportininkė žaidė Vilniaus krepšinio mokykloje, tada dublerių komandoje ir dabar gavo šansą pereiti į pagrindinę ekipą. Toks ir yra mūsų šios piramidės tikslas“.

Praėjusią vasarą A.Zdanevičiūtė su Lietuvos šešiolikmečių rinktine Europos čempionate iškovojo sidabro medalius. Čia ji buvo viena rinktinės lyderių, pelnydavo vidutiniškai po 17 taškų ir atkovodavo po 4 kamuolius.

A.Zdanevičiūtė „Kibirkšties-MRU“ komandoje galės debiutuoti kovo 20 dieną rungtynėse su Klaipėdos „Neptūno“ komanda. Vilniaus klubas kovo 13 dar žais su Kauno „Aisčių-LSMU“ krepšininkėmis, tačiau gynėja tuo metu atstovaus Lietuvos septyniolikmečių rinktinei.