Vilniaus “Kibirkšties” komanda nesėkme baigė Rytų Europos moterų krepšinio lygos (EEWBL) pirmojo etapo kovas Latvijoje. Lietuvos klubas trečiame pirmo etapo mače 52:83 nusileido aikštės šeimininkėms Rygos TTT krepšininkėms. Vilnietėms tai buvo pirmoji nesėkme per trejas rungtynes.

Trečias rungtynes per tris dienas žaidusios “Kibirkšties” krepšininkės rungtynių kontrolę prarado jau pirmoje mačo dalyje. Po 10 minučių kovos vilnietės atsilikinėjo 15 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių – 28 taškais.
Antroje mačo dalyje žaidimas išsilygino, tačiau TTT krepšininkės išlaikė savo pranašumą ir šventė trečią pergalę iš tiek pat galimų.

“Kibirkšties” krepšininkės šiame mače suklydo 22 kartus ir beveik trigubai atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (7/20).

Rezultatyviausiai Lietuvos klube žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 31 minutę pelnė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

Shenita Lendry įmetė 12 taškų (8 atk. kam., 4 per.), Laura Juškaitė – 10 (7 atk. kam., 7 kld.), Vitalija Kaminskytė – 5, Vita Gorobets – 4, Eglė Šniokaitė – 3, Gabija Meškonytė – 2, o Austėja Širšinaitytė (3 rez. per.), Dalia Donskichytė, Agnė Bobinaitė ir Urtė Slavickaitė taškų nepelnė.

TTT komandoje Anda Eibele surinko 14 taškų, o buvusi “Kibirkšties” žaidėja Ieva Krastina pelnė 7 taškus.

Nuotraukos autorius: Romualds Vambuts/EEWBL