_MG_2494Pirmadienį tęsėsi Lietuvos studenčių krepšinio lygos (LSKL) kovos, kuriose buvo sužaistos vienerios rungtynės. Ant parketo pasirodė ir Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandos puolėja Vita Žilinskaitė, o jos atstovaujamas Vilniaus universitetas (VU) savo namų arenoje 66:56 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkes.

V.Žilinskaitė nugalėtojų gretose per 27 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus. „Kibirkšties-VIČI“ komandos puolėja buvo rezultatyviausia savo komandos žaidėja ir naudingiausia rungtynių krepšininkė.

VU ekipoje „Kibirkšties-VIČI“ komandos gynėja Justina Kraujūnaitė dėl traumos nerungtyniavo.

Vilniaus universiteto komandai tai buvo antroji pergalė LSKL sezone ir turnyro lentelėje vilnietės užima penktą poziciją tarp šešių komandų. VDU krepšininkės, kurios patyrė 7 nesėkmę yra viena pozicija aukščiau.

Penktadienį kovas studenčių krepšinio lygoje tęs ir Mykolo Romerio universiteto merginų komanda, kurios sudėtyje įrašytos keturios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės. „Teisininkių“ aprangą vilki Eglė Šniokaitė, Ieva Šimkutė, Indrė Dudėnaitė ir Daugilė Šarauskaitė. MRU ekipa 15 valandą savo aikštėje priims Klaipėdos universiteto atstoves.