Druskininkuose vykstančiame pirmame tarptautiniame Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės moterų krepšinio turnyre Vilniaus „Kibirkštis“ iškovojo antrąją pergalę.

B grupėje Lietuvos čempionato bronzos laimėtoja Vilniaus „Kibirkšties“ komanda 74:55 (30:14, 8;18, 18:17, 18:8) nugalėjo Ukrainos čempiones Odesos „Interchim“ krepšininkes.

12-ąją min. vilnietės pirmavo 32:14, o po dviejų kėlinių – 38:30. 25-ąją min. Ukrainos klubas išlygino rezultatą 42:42, bet „Kibirkštis“ rado jėgų vėl atitrūkti. Po trijų kėlinių Vilniaus ekipa pirmavo 56:47, o po to laimėjo atkarpą net 14:2 ir nepaliko varžovėms jokių vilčių.

Nugalėtojų ekipai 14 taškų pelnė Daugilė Šarauskaitė (14 atk. kam.), po 11 – Agnė Bobainaitė ir Eglė Šniokaitė, 10 – Ieva Savickaitė, 9 – Laura Juškaitė. Vitalija Kaminskytė atkovojo 11 kamuolių.

„Interchim“ komandoje rezultatyviausia buvo Natalija Kolotovska. Ji surinko 15 taškų. Kristina Karp (11 atk. kam.) ir Svitlana Kolibabčuk pelnė po 11 taškų.

Kitose B grupės rungtynėse Maskvos „Dinamo-1“ (Rusija) komanda 81:62 (19:12, 30:17, 20:13, 12:20) įveikė Baltarusijos čempionato bronzos laimėtoją Gardino „Olimpia“ ekipą ir taip pat šventė antrą pergalę.

„Interchim“ ir „Olimpia“ pergalių neturi.

Informacija: bwbl.lt ir bckibirkstis.lt
Nuotrauka: Tomas Gaubys