Tris kėlinius atkakliai kovojusios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės ir Tomo Butkevičiaus auklėtinės išvykoje 51:82 (17:24; 15:20; 11:17; 8:21) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (6-5) ekipai.

Vis geresnį žaidimą demonstruojančios „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės pirmąjį ketvirtį išvykoje sužaidė apyligiai (17:24). Antrojo kėlinio pradžioje vilnietės susidūrė su didesniais iššūkiais tiek gynyboje, tiek puolime (24:41), tačiau sužaidusios sėkmingą kėlinio pabaigą sumažino atsilikimą iki 12 taškų (32:44).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ ekipa startavo sėkmingai ir dar labiau padidino rungtynių intrigą. Sužaidusios 4 trečiojo kėlinio minutes, vilnietės atsilikimą sumažino iki 8 taškų (38:46). Tačiau keletas nesėkmingų sostinės klubo krepšininkių epizodų puolime, leido varžovėms pabėgti į greitą puolimą ir susigrąžinti 16 taškų pranašumą (43:61). Lemiamame kėlinyje daug intrigos nebeliko – „Kibirkštis-VKM“ varžovių nebepasivijo, o ketvirtį laimėjusi „Neptūno“ komanda šventė pergalę.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo E. Grigaliūnaitė, kuri pelnė 14 taškų. U. Sirtautaitė pridėjo 12, o D. Gerkytė 8.

„Neptūnas“: D. Donskicytė – 24 (6 rez. perd., 25 naud. bal.), G. Paulauskaitė ir A. Černeckytė pridėjo po 13.