Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ekipa 2021-uosius metus pradėjo pergalingai. Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės treniruojama komanda Lietuvos čempionato rungtynėse 72:50 (16:12; 23:14; 19:16; 14:8) nugalėjo šiaulietes.

Sostinės klubas šį sezoną dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo „Huawei Moterų lygos“ čempionate ir į savo sąskaitą įsirašė 12-tą pergalę.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aiškios lyderės neišsiskyrė, tačiau vilnietės sugebėjo įgyti trapų 4 taškų pranašumą (16:12). Antrame kėlinyje sostinės krepšininkės pradėjo diktuoti savo sąlygas ir užbaigus pirmąją rungtynių pusę pranašumą padidino iki 13 taškų (39:26).

Po ilgosios pertraukos energingiau startavo varžovės, kurioms pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (39:32). Tačiau „Kibirkšties-MRU“ komanda šiaulietėms arčiau priartėti neleido ir įjungusios aukštesnę pavarą ketvirtį užbaigė atstačiusios 14 taškų pranašumą (58:42). Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir per paskutines 10 minučių. G. Kievino ir S. Linkevičienės komanda šventė pergalę 22 taškų skirtumu (72:50).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo G. Šulskė (13 tšk.), J. Luna-Castro (11 tšk. 9 atk. kam.) ir L. Sakevičiūtė (10 tšk.).

„Šiauliai“: S. Plentovich – 11, J. Benitez ir D. Dale pridėjo – po 10.

Kitą savaitę, sausio 12 d., „Kibirkšties-MRU“ komanda išvyksta į EWBL turą Baltarusijoje, kur sužais tris rungtynes.