Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) pusfinalyje nesėkmę patyrė Vilniaus „Kibirkštis-MRU“. Vilnietės Slovakijoje vykstančiame finaliniame ketverte 34:70 (7:23, 11:10, 8:20, 8:17)  nusileido aikštės šeimininkėms „Piešťanské Čajky“ ekipai.

Lietuvės pirmąjį kėlinį pradėjo itin nerezultatyviai ir visiškai nefuncionavo gynyboje. Per pirmąsias 10 minučių G. Kievino auklėtinės sugebėjo sukrapštyti vos 7 taškus, tuo tarpu savo aikštės pusėje praleidusios net 23.

Antrajame ketvirtyje vilnietės susikoncentravo ir įjungusios aukštesnę pavarą sužaidė apyligiai – 11:10, tačiau po dviejų kėlinių švieslentėje ir toliau degė 15 taškų deficitas (18:33).

Po ilgosios pertraukos pasikartojo pirmųjų dešimties minučių scenarijus. Vilnietės vėl strigo puolime – pelnė vos 8 taškus, kai varžovės atsakė 20.

Paskutiniame ketvirtyje intriga neatgijo. Sostinės klubas nerado veikiančių receptų puolime ir visų rungtynių metu išgyvenusios taškų badą pelnė vos 34 taškus. Nuaidėjus rungtynių sirenai „Kibirkštis-MRU“ 34:70 turėjo pripažinti „Piešťanské Čajky“ ekipos pranašumą.

„Kibirkštis-MRU“: G. Raulušaitytė 8, J. Miknaitė 6, L. Sakevičiūtė 5.

„Piešťanské Čajky“: M. Tadic 18, S. Boothe 16, N. Martiskova 14.

„Kibirkštis-MRU“ rytoj mažajame finale dėl trečiosios vietos 14:30 val. susikaus su Čekijos „SBŠ Ostrava“ klubu. Rungtynių tiesioginė transliacija Vilniaus „Kibirkšties“ Facebook paskyroje.