Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ išvykoje metė iššūkį varžovėms iš Klaipėdos, tačiau naująjį „Huawei Moterų lygos“ sezoną pradėjo nesėkme. Sostinės dublerinė komanda nusileido „Neptūno“ klubui 50:79 (16:13, 15:17, 10:20, 9:29).

Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ rungtynes atidarė taikliu baudos metimu, kurį realizavo Gerda Raulušaitytė. Nors pradžioje buvo startinio jauduliuko paveiktų netaiklių metimų, įsibėgėjus kėliniui Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės didino tempą, padidino rezultatyvių atakų skaičių ir po pirmojo kėlinio pirmavo 3 taškais (16:13).

Antrajame kėlinyje jaunosios vilnietės įjungė dar aukštesnę pavarą ir po taiklaus Gabijos Strolytės metimo padvigubino įgytą atotrūkį iki 6 taškų (19:13). Tačiau keletas sėkmingų klaipėdiečių atakų nubraukė sunkų „Kibirkšties-VKM“ merginų darbą. Rungtynės vėl sugrįžo į taškas į tašką žaidimą. Po taiklios paskutinės kėlinio atakos, Amalija Pašajevaitė persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 31:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimo eiga klostėsi panašiai, tačiau sužaidus 7 minutes „Neptūno“ komandai pavyko surengti spurtą, kuris leido pasiekti dviženklį pranašumą (39:49). Per likusį ketvirčio laiką sostinės ekipai atotrūkio sumažinti nepavyko (41:50).

Ketvirtame kėlinyje vilnietės rodė maksimalias pastangas, tačiau to nepakako panaikinti varžovių susikrautam pranašumui.  J. Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės rezultatu 50:79 turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

Rezultatyviausia sostinės ekipos gretose – Ugnė Sirtautaitė, kuri pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Kibirkštis-VKM“: U. Sirtautaitė (16 tšk.), G. Raulušaitytė (10 tšk.), A. Pašajevaitė (8 tšk.).

„Neptūnas“: A. Černeckytė (19 tšk.), L. Tamutytė (15 tšk.), D. Paliulytė (14 tšk.).

Kitos „Kibirkšties-VKM“ rungtynės spalio 15 dieną Šiauliuose. Tuo tarpu spalio 10 dieną (sekmadienį) „Kibirkštis-MRU“ išvyksta į Latviją, kur 14 val. susitiks su Daugpilio universiteto komanda.