Sostinės klubas Latvijoje pradėjo „Douglas Baltijos čempionatą“. Gitauto Kievino auklėtinėės išvykoje 88:39 (26:11, 26:13, 25:8, 11:7) nugalėjo Daugpilio universiteto komandą.

Vilniečių taškų sąskaitą aštriu prasiveržimu atidarė Gabrielė Šulskė, tačiau netrukus varžovės atsakė tuo pačiu. Tuomet G. Kievino auklėtinės suaktyvino gynybą, pakėlė tempą ir pelnė 12 taškų be atsako (14:2). Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 26:11.

Antrajame kėlinyje žaidimo greitis nesikeitė. Sostinės krepšininkės laikė aukštą tempą ir per pirmąją rungtynių dalį sukratė pusšimtį taškų – 52:24.

Grįžusios po ilgosios pertraukos krepšininkės nemažino apsukų ir per ketvirtį realizavo dar 25 taškus, kas leido susikrauti įtikinamą 45 taškų pranašumą (77:32).

Lemiamame kėlinyje liko tik formalumai. Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės rungtynes užbaigė rezultatu 88:39.

Pirmuoju smuiku sostinės ekipoje griežė Justina Miknaitė, kuri realizavo net 6 tolimus metimus iš tiek pat galimų (24 tšk. (6/6 trit.), 6 atk. kam., 3 rez. perd., 29 naud. bal.).

„Kibirkštis-MRU“: J. Miknaitė (24 tšk.), G. Šulskė (16 tšk.), C. Droguet (14 tšk.), L. Sakevičiūtė (12 tšk.), I. Lane (11 tšk.).

Daugpilio universitetas: K. Egle ir V. Baranovska (po 10 tšk.), L. Golovko (8 tšk.).

Sekančios vilniečių rungtynės įvyks spalio 15 dieną Vilniuje, Mykolo Romerio universitete (MRU). „Kibirkštis-MRU“ 17:30 stos į mūšį prieš „Aistes-LSMU“.