BIG-91339Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės galingai pradėjo trečiąjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ratą. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos Lietuvos čempionės savo aikštėje 97:49 (31:13, 16:17, 25:14, 25:5) sutriuškino „Šiaulių-Universiteto“ ekipą ir iškovojo 9-ą pergalę pirmenybėse. „Kibirkšties-VIČI“ merginos varžoves iš Šiaulių šį sezoną nugalėjo jau trečią kartą.

Šiame susitikime intriga laikėsi pirmas 4 mačo minutes, po kurių aikštės šeimininkės pirmavo 10:8. Tačiau jau netrukus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės spurtavo 18-0 ir susikrovė užtikrintą pranašumą (28:8). Nors antrojo ketvirčio metu vilniečių pranašumas kelis sykius buvo aptirpęs iki 10 taškų, tačiau nugalėtojų titulą ginančios sostinės atstovės neleido varžovėms pagalvoti apie kitokį rungtynių scenarijų.

Trečiame rungtynių kėlinyje skirtumas jau pasiekė 27 taškus, paskutinę mačo atkarpą „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės pademonstravo uraganinį puolimą, ketvirtį laimėjo 25:5 ir šventė užtikrintą pergalę 48-ių taškų skirtumu.

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės šiame mače taikliau atakavo iš visų distancijų, laimėjo kovą po krepšiais (45/35), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (28/11) ir mažiau klydo (12/30).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Kibirkšties-VIČI“ kapitonė Eglė Šniokaitė įmetė 24 taškus (4/9 tritaškiai, 4 rez. per., 5 per.), Indrė Dudėnaitė – 17 (2/5 tritaškiai, 5 atk. kam., 2 blk.), Akvilė Vitunskaitė – 13 (6/7 dvitaškiai), Vitalija Kaminskytė – 10 (6 atk. kam., 5 rez. per., 5 per.), Vita Gorobets – 8 (4 rez. per.), Ny Hammonds – 7, Justina Kraujūnaitė – 6 (7 rez. per., 4 per.), Vita Žilinskaitė – 4 (6 atk. kam.).

„Šiaulių-Universiteto“ komandoje baltarusė Nadzeja Bohdan ir Silvija Kuodienė įmetė po 11 taškų, 10 – surinko Urtė Bukauskaitė.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės žais sausio 6 dieną išvykoje su Marijampolės „Sūduvos“ komanda.