BIG-80045Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda antra Naujų metų dieną sužaidusi šventines-labdaringas krepšinio rungtynes su žymių vyru komanda, jau šiandien pradeda trečią Lietuvos moterų krepšinio lygos ratą. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės Mykolo Romerio universiteto sporto salėje priims kol kas pergalių savo sąskaitoje neturinčią „Šiaulių-Universiteto“ komandą.

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės su 8 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais užima 3 vietą turnyro lentelėje.

Šį sezoną Vilniaus ir Šiaulių klubai tarpusavyje jau kovėsi du kartus ir abu sykius pergales šventė sostinės krepšininkės. Pirmame mače „Kibirkštis-VIČI“ laimėjo 86:26, o antrame – 86:34.

„Šiaulių-Universiteto“ komandos lydere yra Silvija Kuodienė. 33-ejų metų puolėja per rungtynes vidutiniškai pelno po 12 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius. Indrė Mikėlėnaitė renka po 9 taškus, o baltarusė Nadzeja Bohdan po 8.

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje kapitonė Eglė Šniokaitė pelno po 12 taškų per rungtynes, vidurio puolėja Ieva Šimkutė renka po 11 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, o ukrainietė Vita Gorobets prideda po 9 taškus. Daugilė Šarauskaitė pelno po 7 taškus, tačiau atkovoja po 7 kamuolius ir blokuoja po 3 metimus.

„Kibirkšties-VIČI“ ir „Šiaulių-Universiteto“ komandų rungtynės šeštadienį Vilniuje prasidės 13 valandą, o įėjimas – nemokamas.