Vilniaus „Kibirkštis“ ir toliau tęsia sėkmingą žygį moterų Europos taurės turnyre. Vilnietės 81:76 trečiajame šio sezono Europos taurės mače išrašė pirmąjį pralaimėjimą Dėro „Uni Gyor“ komandai ir po šios pergalės „Kibirkštis“ F grupėje pakilo į pirmąją vietą.

Prie antrosios pergalės tarptautinėje arenoje ypač prisidėjo Laura Juškaitė, kuri sužaidė vienas geriausių šio sezono rungtynių.

Skuodiškė užfiksavo dvigubą dublį – 21 taškas ir 11 atkovotų kamuolių. Negana to, L. Juškaitė atliko 4 rezultatyvius ir perėmė 3 varžovių kamuolius. Visa ši statistika konvertavosi į 28 naudingumo balus – daugiausiai šiose rungtynėse per abi komandas.

„Visų pirma – esu labai laiminga, kai iškovojome šią pergalę. Sveikinimai mano komandai ir organizacijai, – kalbėjo „Kibirkšties“ puolėja L. Juškaitė. – Nešnekėsiu apie skaičius. Aš galvoju, kad treneris galės tai padaryti. Aš manau, kad esminė priežastis, kodėl laimėjome, yra charakteris, kurį parodėme aikštelėje. Rungtynėse buvo ir gerų, ir blogų akimirkų, bet galop mes išlikome kartu ir laimėjome šias rungtynes.“

Pastaruosius kelerius metus L. Juškaitė klajojo po Europą – žaidė Lenkijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje. Negana to, žaisdama Ispanijoje lietuvė iškovojo Europos taurės trofėjų.

Visgi kaip ir pati krepšininkė pasakoja, žaidimas gimtinėje yra ypač smagus.

„Yra vienas malonumas žaisti Lietuvoje, kai į rungtynes ateina draugai, pažįstami, seniai matyti žmonės ir palaiko mus. Man labai gera čia žaisti. Yra dar smagiau žaisti, kai laimi, tad tikiuosi, kad išliksime šitame kelyje ir pasieksime daugiau pergalių tiek namie, tiek išvykoje“, – dalinosi emocijomis L. Juškaitė.