Nepaisant sėkmingo Lauros Juškaitės pasirodymo, Vilniaus „Kibirkštis“ antrąjį moterų Europos taurės turnyro ratą pradėjo pralaimėjimu. Sostinės ekipa 63:70 nusileido Ankaros „Botaš“ ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą šiame sezone.

L. Juškaitė į varžovių krepšį įmetė 18 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Skuodiškė buvo naudingiausia „Kibirkšties“ ekipos žaidėja, surinkusi 16 naudingumo balų.

„Aš esu liūdna ir nusivylusi, kad pralaimėjome šias rungtynes, nes grupių etape tai buvo paskutinysis mačas namuose. Buvo labai svarbu laimėti, bet pralaimėjome, – po rungtynių kalbėjo L. Juškaitė. – Momentais žaidėme be galvų, darėme kvailas klaidas ir didžiąją rungtynių dalį varžovai kontroliavo rungtynes. Sveikinimai „Botaš“ komandai. Dabar turėsime trumpą pertraukėlę ir paskiau bandysime toliau kovoti, kadangi mums dar liko dvejos rungtynės.“

– Prieš sezoną minėjai, kad sugrįžti, reikia atgauti pasitikėjimą savimi, bet čia, kai žaidi Vilniuje, atrodo, jog pasitikėjimas yra aukščiausiame lygyje. Tau rungtynėse nekrito tritaškiai, bet pavyko susirinkti taškus kitose vietose. Ar jautiesi atgaunanti tą, ką norėjai atgauti?

– Manau, kad taip. Žaidžiu daug minučių, turiu tiek trenerio, tiek komandos pasitikėjimą, turiu savo derinius, kur jaučiuosi gerai. Viskas gerai. Gal kartais trūksta solidumo, pasitaiko kvailų klaidų, bet kiekvienose rungtynėse stengiuosi atiduoti, ką galiu ir siekti pergalių kartu su komanda.

– Ar „Kibirkščiai“ bus į naudą artėjantis atrankos į moterų Europos čempionatą langas?

– Nežinau, pernelyg negalvoju. Eini nuo rungtynių iki rungtynių. Šiandien galvojome klubines rungtynes, rytoj pailsėsime ir penktadienį susirinksime su Lietuvos moterų krepšinio rinktine, tad per daug čia neprigalvosi. Yra toks tvarkaraštis ir susikoncentruoji, kai ateina laikas ir pasiruoši rungtynėms.